Нову теорію про Троянську війну висунули археологи

Троянці і греки носили один і той же одяг, вірили в одних і тих же богів, розмовляли однією мовою, і так далі.

Троянська війна, згідно з підсумками нового археологічного дослідження, була громадянською - в ній боролися не різні народи, як вважалося до цих пір, а ахейці з Греції і ахейці з Трої, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Нові дослідження, проведені археологами в Трої, а також більш детальний аналіз древніх табличок з лінійним письмом вказав на громадянський характер Троянської війни. Про те, що легендарний конфлікт насправді був громадянською війною, можна було припустити ще з "Іліади" Гомера, де вказано, що троянці і греки носили один і той же одяг, вірили в одних і тих же богів, розмовляли однією мовою, і так далі.
"Новий аналіз древніх табличок показав, що, наприклад, Гектор - це ім'я ахейского походження, незважаючи на те, що він був троянцем. Коли Гомер писав про те, що троянці і ахейці говорять однією мовою, то просто відбивав дійсність тринадцятого століття до нашої ери, а не вигадував щось", - говорить Луї Годар, автор гіпотези про громадянську Троянську війну.
Годар зазначив, що Троєю, судячи з усього, правила мікенська аристократія. На цей факт вказують різноманітні археологічні знахідки - наприклад, мікенська кераміка, яка була виявлена в Трої при розкопках археологічних шарів, що відносяться до часу Троянської війни.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Знецінення мови - улюблений інструмент у гібридній війні росіян", - Уляна Супрун

неділя, 9 серпень 2020, 23:15

Міф про те, що українську "штучно створили", має такий рівень аргументації, як і теорії змови щодо пласкої землі. Про це у своєму блозі пише ексочільниця МОЗ Уляна Супрун, передають Патріоти України. "Ви коли небудь чули байки про те, що українську мов...

"Новина про відміну виборів у прифронтовій зоні дійсно порадувала", - Дмитро Ярош

неділя, 9 серпень 2020, 23:00

Наступним логічним кроком була б заборона діяльності антидержавних політико-фінансових угрупувань та ліквідація ворожих засобів масової інформації. "Крайнім часом, дуже рідко можна почути гарні новини про ті чи інші діі влади. Але вчорашня новина про в...