Нову теорію про Троянську війну висунули археологи

Троянці і греки носили один і той же одяг, вірили в одних і тих же богів, розмовляли однією мовою, і так далі.

Троянська війна, згідно з підсумками нового археологічного дослідження, була громадянською - в ній боролися не різні народи, як вважалося до цих пір, а ахейці з Греції і ахейці з Трої, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Нові дослідження, проведені археологами в Трої, а також більш детальний аналіз древніх табличок з лінійним письмом вказав на громадянський характер Троянської війни. Про те, що легендарний конфлікт насправді був громадянською війною, можна було припустити ще з "Іліади" Гомера, де вказано, що троянці і греки носили один і той же одяг, вірили в одних і тих же богів, розмовляли однією мовою, і так далі.
"Новий аналіз древніх табличок показав, що, наприклад, Гектор - це ім'я ахейского походження, незважаючи на те, що він був троянцем. Коли Гомер писав про те, що троянці і ахейці говорять однією мовою, то просто відбивав дійсність тринадцятого століття до нашої ери, а не вигадував щось", - говорить Луї Годар, автор гіпотези про громадянську Троянську війну.
Годар зазначив, що Троєю, судячи з усього, правила мікенська аристократія. На цей факт вказують різноманітні археологічні знахідки - наприклад, мікенська кераміка, яка була виявлена в Трої при розкопках археологічних шарів, що відносяться до часу Троянської війни.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. У Росії проблеми з комплектацією ударних частин для вторгнення в Україну: "Не всі хочуть бути добривом для нашої землі", - Макарук

четвер, 15 квітень 2021, 0:10

Армія країни-агресора активно переозброюється, але є проблеми з комплектацією особового складу. Про це в ході круглого столу "Агресія Російської Федерації: чи готова армія до нових викликів?" заявив спікер InformNapalm Михайло Макарук. Він зазначив, що...

"Напередодні зустрічі Путіна з Байденом ФСБ може влаштувати теракт і на нашій території", - політтехнолог Голобуцький

четвер, 15 квітень 2021, 0:00

"Зустріч вбивці з терористом": Путін, названий Байденом «вбивцею», через Патрушева обвинуватив США (ну і Байдена опосередковано) в тероризмі", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України,...