Новий осередок для представників найдавнішої професії під "зеленим ліхтарем": Зеленський скуповує телеканали, як актрис німецьких фільмів для дорослих, - Mason Lemberg

"Пам'ятаю як на початку своєї каденції журналісти дуже образилися на Зеленського через те, що тодішній його ляльковод Богдан заявив, що, власне, Зеленському не потрібні журналісти для спілкування з суспільством, - пише популярний блогер Mason Lemberg. - Тоді вони писали ображені пости з заявами про те, що це саме вони свєрглі Порошенка, Зеленський повинен завдячувати їм і він ще до них прийде. В той час, справді, для спілкування Зеленського з суспільством журналісти були не потрібні. Розвісивши вуха мудрий нарід взахльоб пожирав лапшу про дешевий газ і в 2 рази менші тарифи, про мир в очах путіна ітд.

Але щось пішло не так... і всього через 2 роки видатних реформ Зеленський скупляє журналістів і телеканали, як актрис німецьких фільмів для дорослих.

Я зараз про 4-й канал, який підставний слуга народу купив у "медіамагнатів", що до Революції Гідності і депутатства продавали меблі на Сихові і розказували про корупцію на телеканалі ЗІК олігарха Димінського (про Мисика і Добродомова відповідно і про мародерство, зраду ідей Майдану, корупцію і про інші пафосні речі про які забули).

Але я не про те.

Так от, тепер будемо мати ще один канал, на якому будуть переконувати нас, що ми ситі, в безпеці і з видатними реформами йдемо по заасфальтованих дорогах в світле майбутнє.

Головне по дорозі до того світлого майбутнього з мільярдом дерев з голоду не померти.

Джерело

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мотор Січ" під керівництвом колаборанта Богуслаєва продавала авіадвигуни Ірану, - журналістське розслідування

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:15

Запорізька компанія "Мотор Січ" під керівництвом В'ячеслава Богуслаєва, якого звинувачують у співпраці з РФ, продавала авіаційні двигуни підприємствам Ірану, що перебували під санкціями США та ЄС. Про це дізналися розслідувачі "Схем", передають Патріот...

Кремль запізнився з мобілізацією, контрнаступ України буде набагато швидше, - військовий експерт

п’ятниця, 24 березень 2023, 22:43

Представники влади Санкт-Петербурга заявляли про те, що вони дійсно розсилають повістки, але "боятися цього не варто, це просто для уточнення даних". Росіяни вперлися в Бахмут, зробили на нього свого часу максимальну ставку і взяли паузу, розповів в ін...