Новий потужний удар по власній репутації: Потап виступить у Німеччині з російськими піснями

Український продюсер і репер Потап, який неодноразово говорив, що хоче прославляти нашу культуру за кордоном, запланував концерт у Німеччині, під час якого виконуватиме російські хіти з репертуару дуету "Потап і Настя" та гуртів "Время и стекло" і "MOZGI". Блогер Богдан Беспалов звернув увагу й на те, що в афіші концерту немає згадки про збір для ЗСУ, тому цей виступ навряд чи можна назвати благодійним, передають Патріоти України.

Крім того, в афіші вказано, що Потап - артист російського ретро, що також є "зашкваром". "Олексій за роки повномасштабного вторгнення настільки закопав себе з погляду репутаційних зашкварів, що інцидент з афішею ставить жирну крапку в прозорості його проукраїнських намірів і репутації. Афіша затверджується завжди з менеджментом і самим артистом. Потап не міг не знати про презентацію себе як "артист російського ретро", - висловився Беспалов.

Блогер додав, що Потап не хоче відмовлятися від розкішного життя, тому вибирає будь-який спосіб заробітку. "На продюсування до нього ніхто не хоче йти, запиту на пісні від артиста в українців немає, репертуару з яким можна гастролювати теж немає. Джерел доходу майже не залишається і доведеться стягнути пояс", - додав Беспалов.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Головне, щоб голову сонце не напекло : Очільник ВР енергійно спростував інформацію про "канікули" парламенту

середа, 24 липень 2024, 13:30

Українцям не треба доводити, як важко працювати в округах вміють нардепи. Колоніальний загар завжди видає тих, хто провів "літо в полі", як то кажуть з народом, а не в напівмороку пильних кабінетів напрацьовував нудні папірці для унормування життя держави

Несуться до прірви

середа, 24 липень 2024, 12:30

Коли політики з авторитарними замашками вирішують стати «великими диктаторами», вони мають памʼятати: це шлях, який вимагає чималого хисту. Бажання, хитрості, підлості і жорстокості – мало. Суспільство чинить спротив. Якщо не вмієш подолати – зупинись ...