Новинський збанкрутував український завод у Миколаєві, який працював із ХІХ століття, - Казанський

"Российские СМИ уже несколько дней радостно постят новость о том, что в Украине обанкротился Черноморский судостроительный завод, который работал еще с ХIX века. Предприятие было расположено в Николаеве, в прошлом занималось строительством военных кораблей. Ну а в последние годы уничтожалось и сознательно доводилось владельцем до банкротства", - пише журналіст Денис Казанський на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Вот только почему-то в своих злорадных публикациях россияне ничего не пишут о том, кто именно обанкротил это предприятие. А сделали это не соросята и даже не бандеровцы, а их земляк - российский олигарх Вадим Новинский, который хочет снести ЧСЗ и построить на его месте порт.
Новинский получил украинское гражданство в 2012 году от преступника Януковича. Янукович сам давно уже убежал в Россию, а Новинский прижился. Никаких вопросов к нему нет. Теперь он ведет себя в Украине как хозяин - стал политиком, создал партию и уничтожает украинскую промышленность. И все это под вопли про "внешнее управление" и козни "проклятого Запада". Так и живем...".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Карма: Педофіла, чиїми жертвами стали 200 дітей, згвалтував і вбив з особливою жорстокістю співкамерник

п’ятниця, 3 грудень 2021, 15:00

Вбивця, який сам є засудженим гвалтівником, стверджує, що мотивом стала помста. Він хотів, щоб педофіл сам випробував те, що відчували діти, над якими він поглумився. У британській в'язниці Full Sutton співкамерник згвалтував з вбив з особливою жорсток...

"Тут хтось когось вгараздив Мікояном! Там хтось комусь зацідив Кагановичем! А я хотів віддати "свого" Брєжнєва за пиво": Юрій Винничук розповів про "празднік 7 ноября"

п’ятниця, 3 грудень 2021, 13:30

"Коли я обриваю виноград, то завше згадую "празднік 7 ноября", бо в прадавню епоху розвинутого соціалізму саме на "октябрські празнікі" я приїжджав до батьків у Станіславів і збирав виноград. Адже тоді було кілька днів вихідних", - пише український пис...