"Ну що, дорогий друже, дови**бувались?": НАБУ опублікувало розмову екснардепа Пашинського з бізнесменом Тищенком

Ексдепутат Сергій Пашинський, якого підозрюють у незаконному заволодінні нафтопродуктами на майже мільярд гривень, вів телефонну розмову з бізнесменом Сергієм Тищенком про арешт рахунків компанії. Частину запису розмови опублікувало НАБУ, передають Патріоти України.

У розмові йдеться про Укройлпродукт і нафтопродукти, повідомив журналіст Олег Новіков. «Ну що, дорогий друже, дови**бувались?.. Сьогодні за позовом Генпрокуратури Печерський суд заарештував усі твої рахунки, усі нафтопродукти, усі компанії й далі за текстом. Це п*здець, звісно. І вкрав ти лишень 403 мільйони гривень», — заявив Пашинський бізнесменові Тищенку.

Судячи із запису розмови, бізнесмен був здивований цим фактом і почав ставити уточнювальні запитання.

" — Обалдєть. Шикарно. Це сьогодні вони зробили?

— Так. Печерський районний суд задовольнив позов прокуратури, наклав арешт і далі за текстом. Усе заарештовано, усі нафтопродукти, усі рахунки всіх компаній учасників угоди заарештовано. Збитки — 341 мільйон гривень. І далі за текстом.

— Щось ми рано розслабилися", — йдеться в записі розмови.

12 лютого СБУ, НАБУ і САП повідомили про підозру колишньому народному депутату. За інформацією джерел NV у правоохоронних органах, ідеться про Сергія Пашинського.

У 2014 році держава конфіскувала майже 100 тисяч тонн нафтопродуктів у структур наближеного до екс-президента-втікача олігарха Сергія Курченка. СБУ заявила, що, за даними слідства, за допомогою політичного лобі Пашинського ці нафтопродукти передали для реалізації профільному держпідприємству, щоб наповнити держбюджет. Тоді його очолювали керівники, підконтрольні бізнес-партнеру екс-депутата, пише СБУ.

Як повідомляють правоохоронці, за вказівкою фігурантів посадові особи підприємства сприяли продажу майже 100 тисяч тонн нафтопродуктів за суттєво заниженими цінами групі компаній, власником якої був бізнес-партнер Пашинського.

«За даними слідства, далі ці нафтопродукти реалізовувалися на заправках цієї групи компаній та в інших мережевих АЗС, а отриманий дохід концентрувався у бенефіціарів схеми», — заявила СБУ.

Для створення видимості, що заарештовані нафтопродукти передані для потреб Міністерства оборони, держпідприємство здійснило відповідні поставки на комерційній основі, за які Міноборони розрахувалося в повному обсязі.

Однак Міноборони отримало лише 1,6% з «нафтопродуктів Курченка», решта — це нафтопродукти, закуплені в тієї ж групи компаній, яка закуповувала їх у Росії та Білорусі, стверджує СБУ.

«Водночас фігуранти реалізували таку саму номенклатуру товару на свою групу компаній за ціною вдвічі дешевшою, ніж на Збройні сили. На думку слідства, колишній нардеп забезпечував політичне прикриття цих оборудок, використовуючи свій вплив та адмінресурс щодо державних підприємств, судових та правоохоронних органів, які були причетні до конфіскації цих нафтопродуктів», — розповіли правоохоронці.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Почніть з себе: Відомий економіст розкритикував плани влади знайти додаткові гроші на війну різким підвищенням податків в Україні

п’ятниця, 26 липень 2024, 23:58

Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...

Військові – не раби!

п’ятниця, 26 липень 2024, 23:11

Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...