
Одеситів обурила чергова «героїня парковки», яка припаркувала своє авто посеред трамвайних колій, чим перекрила проїзд трамвая № 5. Пасажири трамвая були змушені пересувати авто вручну, що зафіксували на відео, передають Патріоти України.
Відзначимо, що автолюбителька повернулася до своєї машини через 20 хвилин і поїхала.
Проте номер авто зафіксували в комунальному закладі «Центр інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики міста Одеси» і тепер мають намір домогтися застосування фінансових санкцій до порушниці.
У коментарях до відео користувачі відзначили, що пасажирам і водієві трамвая було не до сміху.

«В нормальной стране вызываешь полицию и машину увозят далеко и надолго», — зазначив користувач King Size.

«Нужно разрешить таранить… а то штрафы для них копейки», — закликав самий обурений коментатор.

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...