
Одеситів обурила чергова «героїня парковки», яка припаркувала своє авто посеред трамвайних колій, чим перекрила проїзд трамвая № 5. Пасажири трамвая були змушені пересувати авто вручну, що зафіксували на відео, передають Патріоти України.
Відзначимо, що автолюбителька повернулася до своєї машини через 20 хвилин і поїхала.
Проте номер авто зафіксували в комунальному закладі «Центр інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики міста Одеси» і тепер мають намір домогтися застосування фінансових санкцій до порушниці.
У коментарях до відео користувачі відзначили, що пасажирам і водієві трамвая було не до сміху.

«В нормальной стране вызываешь полицию и машину увозят далеко и надолго», — зазначив користувач King Size.

«Нужно разрешить таранить… а то штрафы для них копейки», — закликав самий обурений коментатор.

У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...