
Одеситів обурила чергова «героїня парковки», яка припаркувала своє авто посеред трамвайних колій, чим перекрила проїзд трамвая № 5. Пасажири трамвая були змушені пересувати авто вручну, що зафіксували на відео, передають Патріоти України.
Відзначимо, що автолюбителька повернулася до своєї машини через 20 хвилин і поїхала.
Проте номер авто зафіксували в комунальному закладі «Центр інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики міста Одеси» і тепер мають намір домогтися застосування фінансових санкцій до порушниці.
У коментарях до відео користувачі відзначили, що пасажирам і водієві трамвая було не до сміху.

«В нормальной стране вызываешь полицию и машину увозят далеко и надолго», — зазначив користувач King Size.

«Нужно разрешить таранить… а то штрафы для них копейки», — закликав самий обурений коментатор.

Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...