
Одеситів обурила чергова «героїня парковки», яка припаркувала своє авто посеред трамвайних колій, чим перекрила проїзд трамвая № 5. Пасажири трамвая були змушені пересувати авто вручну, що зафіксували на відео, передають Патріоти України.
Відзначимо, що автолюбителька повернулася до своєї машини через 20 хвилин і поїхала.
Проте номер авто зафіксували в комунальному закладі «Центр інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики міста Одеси» і тепер мають намір домогтися застосування фінансових санкцій до порушниці.
У коментарях до відео користувачі відзначили, що пасажирам і водієві трамвая було не до сміху.

«В нормальной стране вызываешь полицию и машину увозят далеко и надолго», — зазначив користувач King Size.

«Нужно разрешить таранить… а то штрафы для них копейки», — закликав самий обурений коментатор.

Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...