Обхідні шляхи: Як залити повний бак і не стояти у черзі півдня (відео)

Користувачі коментують цю пораду по-різному. Деякі вказують, що спосіб працює не у всіх мережах АЗС та не у всіх регіонах.

Українські автомобілісти потрапили до складної ситуації через дефіцит палива. Щоб заправити машину за встановленими державою цінами, потрібно провести в черзі не одну годину. Але є й обхідні шляхи, передають Патріоти України.

На сайті оголошень з'явилося безліч оголошень про продаж талонів на пальне, а також продаж місць у черзі на АЗС. Деякі перепродують куплене паливо. Спекулянти не соромляться завищувати ціни до 100-125 гривень за літр бензину чи дизеля.

Блогер YouTube-каналу Autoexpert.ua поділився лайфхаком, як залити кілька літрів палива та не стояти в черзі пів дня. Він радить встановити кілька програм різних мережевих АЗС. У програмі є функція, яка дозволяє оплатити паливо заздалегідь. Після оплати можна відправитися на заправку та залити бак без черги.

Користувачі коментують цю пораду по-різному. Деякі вказують, що спосіб працює не у всіх мережах АЗС та не у всіх регіонах. Тому перед тим, як заздалегідь купувати паливо через програму, потрібно переконатися, чи доступна послуга у вашому місті.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мы соответствуем критериям Альянса значительно больше, чем многие страны, входящие в Альянс", - Ян Валетов

неділя, 14 серпень 2022, 16:44

"Кстати... Брошу на вентилятор. По факту - мы уже члены Альянса. Мы члены Альянса в большей степени, чем хитрожопая Венгрия или не имеющие боевого опыта Финляндия и Швеция. Мы свою смелость, боеспособность и приверженность идеалам свободы и демократии ...

Увійшла до списку "недружніх держав": Що відбувається зараз між Росією та Швейцарією, - Портников

неділя, 14 серпень 2022, 14:00

"Швейцарське видання Luzerner Zeitung повідомило, що Україна та Швейцарська Конфедерація загалом погодили так званий «захисний мандат», який надає право Швейцарії представляти інтереси України в Росії після розриву дипломатичних відносин між двома краї...