"Обличчя ангела, тіло диявола": Мережу вразило фото дівчини-лікаря

На фото видно, як миловида дівчина у відвертій нижній білизні прикривається сукнею, а потім прибирає її...

Юань Херонг працює лікарем і незабаром збирається вийти заміж. Саме фото з примірки весільного вбрання привернув увагу громадськості до дівчини, повідомляють Патріоти України.

На фото видно, як мила дівчина у відвертій нижній білизні прикривається сукнею, а потім прибирає її. Дівчина демонструє неприродно накачані м'язи і рельєф. Контраст між личком і тілом дівчини настільки помітний, що її описують як дівчину з «обличчям ангела, але з тілом диявола».

Судячи з аккаунту Херонг, вона багато часу проводить в тренажерному залі і бере участь в змаганнях з бодібілдингу, однак працює дівчина лікарем.

Джерело: ДонПресс
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Два потужних удари по російському газу: Як США заганяють Німеччину в кут

понеділок, 27 вересень 2021, 23:22

"Палата представителей США 23 сентября 316 голосами "за" поддержала проект оборонного бюджета на 2022-й финансовый год (начинается с 1 октября) с недавно включенными поправками, касающимися как Украины, так и России", - пише оглядач Владислав Гірман у ...

Нова хвиля пандемії в ОРДЛО: що спровокувало і чим може допомогти Україна.

понеділок, 27 вересень 2021, 22:03

Росія не випадково обрала окуповані території – в цих районах не діють ані російські, ані українські закони. "Сірі зони" ніким не контролюються, і якщо буде висока смертність – а вона уже є внаслідок т.зв. "вакцинації" і "щеплення", – то це не буде мати ж