"Очевидно, величезна частина України не відчуває війни. І, попри всі сподівання, війна нас не змінила", - Голобуцький

"Буковель. Ви вже бачили ті скріни з цінниками: і 80, і 100, і 245 тисяч грн на тиждень за двох. І фото черг недешевих автівок в напрямку Буковеля", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Очевидно, величезна частина України не відчуває війни. І попри всі сподівання війна нас не поміняла, нікого не зробила раптом чесним, совісливим, патріотичним. Навпаки - війна легітимізувала раніше приховані процеси. "Тепер можна", так би мовити. Бо ніхто не відволікатиметься на звичайні корупційні дрібниці, як не лізти нагору. Обкрадання військових в шанцях, біженців, розкрадання гуманітарки сотнями тонн. Раніше цим бридували, це було якось геть неприйнятно, палевно. А тепер нічого.
І ці люди спокійно живуть серед нас (ще й пишаються, що не виїхали до Європи чи на теплі моря), спокійно їдуть на відпочинок, платять сотні тисяч за тиждень. І ми ж всі в курсі: такі гроші витрачають не стартапери і не бізнесмени - це здебільшого чиновники і долучені до тендерів корупціонери.
Так що цілком зрозуміла відсутність ентузіазму в Заходу щодо нещасної України, котрій треба 17 000 000 снарядів, 400-500 танків, $300-400 млрд для перемоги чи хоч $60 млрд допомоги... Якщо ми викручуємось тепер, після двох років війни і наявного вповільнення потоків допомоги, - і маємо ресурси для черг з отаких автівок на відпочинок на курортах, дорожчих за топові європейські, - то і надалі якось викрутимось. Навіть якщо нам взагалі припинити щось давати.
Українці, котрі на тлі отаких відео, фото, скрінів з цінниками пробують донести до сенаторів і конгресменів, до європейських парламентарів і урядовців, що це дуже важливо для них - не просто продовжувати допомагати Україні, а збільшити допомогу. Що це життєво важливо для їхніх держав - бо ж бачите самі - російська зброя і гроші та ХАМАС, Венесуела, далі ще хтось, а не тільки Україна.
Ми непереконливі на тлі отакого. Нас не розуміють.
І ще менше нас розуміють зі скаргами на проблеми ротації, на недостатність людського ресурсу для наступу на тлі 600 000 мобілізаційного резерву українських чоловіків в Європі. (Так, і наші вимоги ізоляції світу від всього російського теж не розуміють на тлі популярності в нас російських фільмів, музики, мови; заперечення "ми не Росія, вони наші питомі вороги, ми інакші" також виглядають геть непереконливо).
На жаль, Україна і українці активно демонструють всьому світу, що нас ця війна не хвилює. Нам оборона не потрібна, перемога тим більше".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Комбінована атака F-16, БПЛА, морських дронів: Британські ЗМІ назвали терміни та сценарій знищення улюбленого мосту Путіна

понеділок, 15 квітень 2024, 9:14

Українські військові кажуть, що вони знищать найулюбленіший міст Володимира Путіна до середини липня. Тобто, військове керівництво України відводить приблизно 100 днів, щоб здійснити вирішальну атаку на Керченський міст. Споруду, яку оцінюють у кілька ...

Сирський підняв тривогу! Критично на фронті. Росіянам дали завдання: завершити окупацію до травня, - Снєгирьов

понеділок, 15 квітень 2024, 8:15

За повідомленнями Головнокомандуючого ЗСУ Сирського, обстановка на Східному фронті останніми днями суттєва загострилася. Російські окупаційні війська продовжують спроби захопити Часів Яр. Чому цей населений пункт так важливий для ворога? Яка зараз ситу...