
Медіа Азербайджану повідомили про початок виведення так званих російських "миротворців" з території невизнаної республіки Нагірний Карабах, яка перейшла під контроль Баку. Про це, зокрема повідомили видання APA і Musavat, передають Патріоти України.
Musavat пише, що розпочато процес остаточного виходу російського контингенту з території Азербайджану. За даними ЗМІ, перший склад і військова техніка "миротворчого контингенту" покинули територію храму Худаванг у Кяльбаджарському районі. Контингент росіян вийшов звідти всього кілька днів тому і туди зайшла поліція Азербайджану. "Тим самим почався процес виведення російського "миротворчого" контингенту з території Азербайджану", – пише APA.
APA також додало, що триває виведення росіян з бази в Ходжали. "Очікується, що історичний і великий процес завершиться за кілька днів. Цим Азербайджан відновлює повний суверенний контроль над Карабахом і всіма його землями", – пише Musavat.
"Миротворчий" контингент Росії перебував у Карабасі за підсумками тристоронньої заяви, підписаної 10 листопада 2020 року між лідерами Азербайджану, Росії та Вірменії.
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...