
Медіа Азербайджану повідомили про початок виведення так званих російських "миротворців" з території невизнаної республіки Нагірний Карабах, яка перейшла під контроль Баку. Про це, зокрема повідомили видання APA і Musavat, передають Патріоти України.
Musavat пише, що розпочато процес остаточного виходу російського контингенту з території Азербайджану. За даними ЗМІ, перший склад і військова техніка "миротворчого контингенту" покинули територію храму Худаванг у Кяльбаджарському районі. Контингент росіян вийшов звідти всього кілька днів тому і туди зайшла поліція Азербайджану. "Тим самим почався процес виведення російського "миротворчого" контингенту з території Азербайджану", – пише APA.
APA також додало, що триває виведення росіян з бази в Ходжали. "Очікується, що історичний і великий процес завершиться за кілька днів. Цим Азербайджан відновлює повний суверенний контроль над Карабахом і всіма його землями", – пише Musavat.
"Миротворчий" контингент Росії перебував у Карабасі за підсумками тристоронньої заяви, підписаної 10 листопада 2020 року між лідерами Азербайджану, Росії та Вірменії.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...