
Медіа Азербайджану повідомили про початок виведення так званих російських "миротворців" з території невизнаної республіки Нагірний Карабах, яка перейшла під контроль Баку. Про це, зокрема повідомили видання APA і Musavat, передають Патріоти України.
Musavat пише, що розпочато процес остаточного виходу російського контингенту з території Азербайджану. За даними ЗМІ, перший склад і військова техніка "миротворчого контингенту" покинули територію храму Худаванг у Кяльбаджарському районі. Контингент росіян вийшов звідти всього кілька днів тому і туди зайшла поліція Азербайджану. "Тим самим почався процес виведення російського "миротворчого" контингенту з території Азербайджану", – пише APA.
APA також додало, що триває виведення росіян з бази в Ходжали. "Очікується, що історичний і великий процес завершиться за кілька днів. Цим Азербайджан відновлює повний суверенний контроль над Карабахом і всіма його землями", – пише Musavat.
"Миротворчий" контингент Росії перебував у Карабасі за підсумками тристоронньої заяви, підписаної 10 листопада 2020 року між лідерами Азербайджану, Росії та Вірменії.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...