
Партизани з руху Атеш у суботу, 19 жовтня, повідомили, що росіяни підірвали міст в окупованому місті Олешки Херсонської області. За даними партизанів, армія РФ побоюється наступу Збройних сил України (ЗСУ), зазначають Патріоти України.
Як сказано у повідомленні Атеш у Telegram, міст через річку Конка зруйнували вранці у п’ятницю, 18 жовтня. Там зазначають, що агент руху зі складу 61-ї бригади морської піхоти ЗС РФ повідомив, що це може бути пов’язано з «ймовірним наступом українських сил на Херсонському напрямку».
Партизани стверджують, що російські солдати з бригади морської піхоти вже нібито неодноразово отримували інформацію про можливий наступ українських сил. Рух українських партизанів додає, що також отримав інформацію про переміщення приблизно 1000 російських солдатів у бік річки Дніпро.
«Очевидно, що окупанти серйозно розглядають ймовірність наступу Сил оборони на цій ділянці. І не підривали б настільки стратегічно важливий міст без вагомих на те причин», — сказано у повідомленні.
В Атеш додають, що ймовірний наступ ЗСУ — це лише одна із версій, водночас росіяни могли підірвати міст з інших, поки що незрозумілих причин.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...