
Українці по-різному ставляться до ідеї мирних переговорів з Росією залежно від того, наскільки близько вони знаходяться до лінії фронту. Чим далі на захід, тим більше прихильників ідеї "йти до Москви". Про це заявив очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім в ефірі каналу "Ісландія", передають Патріоти України.
Він зазначив, що воювати повинна вся країна в цілому – не тільки в буквальному сенсі на фронті, а й працюючи на перемогу в тилу. На думку очільника Миколаївщини, зараз на таку загальну боротьбу із загарбниками встають в першу чергу прифронтові області, тоді як у віддалених від фронту регіонах люди живуть відносно звичайним життям.
При цьому Кім бачить певний дисонанс в тому, як в таких обставинах до війни ставляться жителі прифронтових і тилових регіонів. "Страждають в першу чергу області східні, а ми слухаємо тих, хто живе спокійним життям там – в центрі, на заході. (...) Наприклад, прифронтові області кажуть "Може поговоримо, що там з мирними переговорами?" Центральні області кажуть "Ну, ми не знаємо". А західні кажуть "Ніяких переговорів! Йдемо до Москви!" - сказав Кім.
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...