"Одна особа послідовно роками дискредитує Україну в очах багатьох наших партнерів. Для чого? Хтозна", - Голобуцький

"В Таллінні (так, випустили без питань, це ж не прості ви) під час П'ятої антивоєнної конференції "Форума свободной России" одна добре відома вам особа зробила чергову заяву. "Для меня настоящий фашизм - это записывать всех русских в фашисты". Особа, котру ми з принципу не будемо називати, очевидно хотіла підняти максимальний хейт - і це їй вдалось", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Однак лишається питання мети хейту. Для чого? Очевидно, особа послідовно роками дискредитує Україну в очах багатьох наших партнерів. Для чого? Хтозна.

Очевидно, що особа усіма силами обслуговує ідею "наш ворог не Росія і не росіяни, а виключно особисто Путін". Путін катував гетьманів в 16-18 ст, Путін спустошував землі і зміцнював окупацію у 18-19 ст, Путін власноруч вирізав Київ у 1918-му, Путін виривав колоски з рук селян у 1921-26-33-46, Путін розстрілював пачками і викидав дітей на смерть в 1937-40-44, Путін судив, саджав, засилав і розстрілював у 1950-60-70-80-х, Путін особисто винищував українців на Донбасі і в Криму 2014-го і потім, однієї хтонічної тушки велетенського Путіна вистачило на окупацію сотень тисяч кілометрів наших теренів з 2022-го, він встиг на кожні тортури і розстріл в Бучі, Милій, Ізюмі, Бородянці...
Я, звісно, не певен, що в зазначеної особи коли-небудь вистачало стратегічного мислення на таке, але все ж є ймовірність, що це він вже почав закидувати вудки для своєї кар'єри з прицілом на постпутінську епоху. Адже очевидно, що він - не українець, ніколи і ніяк себе з українцями не ідентифікував і Україна його ні зараз, ні в перспективі не цікавить.
Таких достатньо багато: вони, так вже сталось, мають паспорт України, але не хочуть мати стосунку до цієї містечкової сільської культури.
--
А може все значно простіше. Як в класиці: "Когда человек не такой, как вообще... и когда такой человек, ежели он вчёный, поднимется умом своим за тучи и там умом своим становится ещё выше Лаврской колокольни, и когда он студова глянет вниз, на людей, так они ему покажутся такие махонькие-махонькие, всё равно как мыши… пардон, как крисы…". В сенсі, це просто особиста приємність плюнути "з Лаврської дзвіниці" на майже всіх українців (бо "хвошизди")".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Військово-дипломатичні підсумки 2023 року: Говорити про завершення контрнаступу ще зарано

вівторок, 5 грудень 2023, 9:17

Головним підсумком цього року є те, що атаки ЗСУ на кримську інфраструктуру стали системними. І навіть там, де це нібито не стосується Керченського мосту напряму, це також пов’язано. 2023 рік добігає завершення. Поза сумнівом, він був тяжким в історії ...

СОУ контратакують під Авдіївкою, відновивши втрачені позиції. Росіяни продовжують шукати слабких місця української оборони – ISW

вівторок, 5 грудень 2023, 8:43

Згідно з проаналізованими даними Інституту вивчення війни (ISW), українські військові атакують загарбників на південь від Степового, біля коксохімічного заводу і промзоні тривають запеклі бої. . У свіжому звіті ISW йдеться, що українські війська нещод...