Одна зі скреп "високодуховної": Коли Путін востаннє казав правду? Відповідь росіянина розвеселила соцмережу (відео)

Коли Путін востаннє казав правду? Відповідь росіянина розвеселила соцмережу (відео)

В Мережі стало популярне відео з росіянином, якому на вулиці задали досить просте питання: коли Путін востаннє казав правду? Реакція чоловіка, який зі сміхом став намагатись згадати, коли ж таке було, розсмішила глядачів.

«Оце треба згадувати. Оце так підступне питання, найпідступніше з усіх. Яку правду він міг говорити? Казав, що мобілізації не буде, а вона відбулась. Казав, що не претендує на Україну, а виявилось, що претендує», – чоловік дійсно намагався згадати щось, що можна було б зарахувати на користь російського диктатора.

Зрештою, чоловік визнав, що просто не може згадати, аби Путін щось сказав і дотримав би свого слова.

Нагадаємо, Зеленський завив, що навіть у Міжнародному кримінальному суді поки що неможливо притягти до відповідальності найвище політичне та військове керівництво Росії за злочин агресії проти України.

«Щоб була відповідальність за агресію, потрібен спеціальний трибунал – на додачу до Міжнародного кримінального суду. І ми робимо все, щоб створити такий трибунал», – каже Зеленський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Магазин електроніки Фокстрот – доставка з лояльними умовами співробітництва

неділя, 29 січень 2023, 11:39

Світ техніки та електроніки різноманітний, а велику кількість пропозицій із цієї категорії можна знайти в інтернеті, зокрема на сайті магазину Фокстрот. Різноманітність пропозицій задовольняє бажання найвибагливіших покупців. Тут є все для побуту, спор...

Чонгарський капкан: лівобережжя Дніпра може перетворитись на "котел" для окупантів

неділя, 29 січень 2023, 11:36

Крим,Чонгар, Снєгирьов Дмитро, російсько-українська війна, Війна, окупанти, Херсонська область, ЗСУ. ЗСУ тримають під вогневим контролем усе лівобережжя Херсонщини: окупанти розуміють, що їхнє південне угруповання затиснуте в кут, та намагаються щосили...