
Ситуація на фронті в Україні досить складна. Проблеми в українській армії необхідно піднімати і дуже швидко вирішувати. Про це заявив заступник командира Третьої окремої штурмової бригади (3 ОШБр), майор ЗСУ Максим Жорін, передають Патріоти України.
Однією з таких проблем є створення нових бригад замість укомплектування вже наявних, вважає боєць: "Серед бригад, що воюють, складно виявити комплектування навіть понад 40%. Водночас постійно створюються нові підрозділи, які мають особовий склад без досвіду, не мають офіцерів, потребують озброєння та забезпечення з нуля. Замість інтеграції нових бійців до наявної бойової бригади, частину людей штовхають по новостворених підрозділах. У результаті, вони не можуть виконати бойові завдання на нормальному рівні. Їх виводять у підпорядкування іншим бригадам, що створює тільки нові проблеми, адже керувати ними складно", - пояснив Жорін.
На думку військового, можливо, такий формат лобіюється у зв'язку з тим, що комусь вигідно на цьому заробляти. "Водночас формат створення дивізій і підняття досвідчених комбригів до цього рівня все ніяк не дійде до реалізації", - додав боєць.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...