Один із них - переможець "Битви екстрасенсів": У РФ заявили про затримання учасників РДК (фото)

Російські "воєнкори" заявили про затримання нібито кількох учасників "Російського добровольчого корпусу" у Москві. Один із затриманих – переможець "Битви екстрасенсів", передають Патріоти України.

Як стверджує "воєнкор" Данило Безсонов, у Москві пройшов обшук в учасників РДК та опублікував кілька знімків із оперативного заходу. Одним із "передбачуваних членів РДК" виявився переможець 13-го сезону "Битви екстрасенсів" Дмитро Буріков.

Як пише "Осторожно, новости", чоловік спеціалізується на слов'янській культурі та язичництві та продовжує екстрасенсорну практику. Журналісти зателефонували Бурікову, але той не став коментувати обшук, а лише здивувався, що фото з ним з'явилися у мережі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Керівник Нацагентства з акредитації зареєстрований як російський підприємець - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 19:14

У грудні 2022 року без проведення спеціальних перевірок, зокрема щодо наявності російського паспорта, Міністерство економіки призначило виконувачем обов'язків директора Національного агентства з акредитації України (НААУ) Костюка Сергія Миколайовича. П...

"Маленькая победоносная война" закінчилася смутою: Експерт навів цікаву історичну паралель

вівторок, 26 вересень 2023, 17:59

Колишній командир роти батальйону "Айдар", військовий аналітик Євген Дикий прокоментував удар по будівлі штату Чорноморського флоту РФ, де ймовірно загинув командувач Віктор Соколов. Про це Дикий сказав в ефірі телемарафону передають Патріоти України. ...