Агенти партизанського руху «АТЕШ» з 1152-го мотострілецького полку, повідомляють про випадки фактичного продажу командирами своїх підлеглих. Йдеться про солдатів, які відмовляються брати участь у штурмових операціях, передають Патріоти України.
Замість того, щоб оформити законну відмову від бойових дій або направити військових до дисциплінарних частин, їх записують як «зниклих безвісти», затримують і передають на неоплачувані роботи місцевим колаборантам на окупованій частині Запорізької області. Командири, своєю чергою, отримують за це грошову винагороду від колаборантів.
Зафіксовано, що ці солдати-відмовники працюють на підприємствах та будівництвах у Мелітополі та Бердянську.
За інформацією агентів «АТЕШ», про цю незаконну практику відомо навіть у штабі 58-ї армії. Однак, це не рятує солдатів від наслідків, що, на думку партизанів, свідчить про причетність вищого командування до цієї кримінальної схеми.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...