Оксана Забужко розповіла, що зруйнує міф про велич Росії в головах європейців

Українська письменниця Оксана Забужко опублікувала фото фасаду Брюссельської опери і пояснила, що дієвіше переконає європейців у тому, Росія — це країна-терорист, а росіяни — це орда варварів, передають Патріоти України.

Оксана Забужко поділилася фото потужної акції на підтримку України у столиці Бельгії Брюсселі. На фасаді Брюссельської опери розмістили світлини зруйнованого Маріупольського театру із поясненнями, що це і що відбулося. Про це вона написала у себе в Facebook, зазначивши, що постійно наголошує, що «види розбомблених музеїв і розстріляних пам’ятників вражають західну уяву дужче й переконливіше, ніж скалічених жертв і заплаканих дітей».

«І не тому, що Захід такий цинічний, а тому, що це колосальний, просто з корінням, удар по стереотипу: великий білий бвана кривдить маленького заплаканого в'єтнамчука — прошита у свідомості західної людини з часів війни у В'єтнамі майже архитипальна картинка, в яку Росія автоматично підставляється на місце США, а Україна, як перед тим Чечня і Сирія, — кривдженого „третього світу“: в результаті всі глибоко стурбовані, але міфу про велич Росії і російської культури, котра „ні при чому“, такі картинки жодним чином НЕ підважують, недарма ольгіно їх не боїться, — а ось те, що в Україну, виявляється, росіяни прийшли НИЩИТИ місцеві музеї-театри-бібліотеки, відразу перевертає співвідношення сил на „з точністю до навпаки“ і виносить Росію за дужки great nation просто-таки ударною хвилею, вмикаючи натомість зовсім інший архетип: орда варварів приперлась палити Рим/Константинополь! Саме тому тема знищеного українського культ. спадку має на найближчі роки стати для нас інформаційно пріоритетною: це наша найсильніша наративна зброя, тримаймо це в пам’яті, всі й повсякчас…» — написала вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хлопці не розгубилися.і діяли злагоджено: Бій в якому українці втратили декілька одиниць техніки очима екіпажу одного з Bradley (відео)

субота, 10 червень 2023, 9:34

В Мережі з'явилося відео, представлене як епізод бою очима екіпажу одного з Bradley. . Після втрати кількох бронетранспортерів бійці не дезорієнтувалися, а продовжували чітко та злагоджено діяти, зокрема, прикриваючи один одного, евакуювалися до цілої...

Розвідки боєм перейдуть у масштабний наступ: До кінця наступного тижня ми побачимо реальний рух ЗСУ вперед на кілометри, - полковник Світан

субота, 10 червень 2023, 8:12

Протяном ще кількох днів батальонно-тактичні групу промацуватимуть оборону окупантів в режимі розвідки боєм. При цьому задача прориву будь-якою ціною не стоїть. Прорив на намацаних слабких ділянках це вже наступний етап стратегічного Контрнаступу, пояс...