
Оператори 8-го окремого полку Сил спеціальних операцій під час роботи на Донеччині взяли у полон військовослужбовця російських військ, інформують Патріоти України.
Як повідомили ССО в Telegram, росіянина взяли в полон на Бахмутському напрямку. Зазначається, що після проведення розвідки та ураження передових позицій росіян оператори помітили, що один із окупантів втратив орієнтування в просторі та намагається пересуватися окопами.
"Військовополонений розповів досить розповсюджену "сумну" історію російського "асвабадітєля": фінансові проблеми, контракт в російській армії, три дні підготовки на полігоні, відправка до України. На камеру він радить своїм співвітчизникам не йти до окупаційного війська та впевнений, що війна проти України - це тотальне винищення російського населення", - заявили в ССО.
Також вони поінформували, що військовополоненого передали до відповідних органів для поповнення обмінного фонду.
Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...