
Рано вранці пабліки окупованого півострову написали, що в Гвардійську о 06:46 був потужний "приліт": знову загорілася нафтобаза ATAN, яку атакували 17 жовтня і вона горіла кілька діб, передають Патріоти України. Згодом моніторингова група повідомила, що нову пожежу на НПЗ "видно вже навіть з космосу".
Окупанти скаржилися, що спостерігається потужна пожежа в районі ГРЕС у Сімферополі. В селищі Гресовський горить Сімферопольська ТЕЦ, яка раніше називалася ГРЕС.
"Електрична потужність ТЕЦ - 100 МВт, теплова потужність - 490,1 Гкал/год. Щорічне вироблення електроенергії - 600 млн кВт/год, тепла - 300 тисяч Гкал/год", - сказано в публікації.
Підписники згодом уточнили, що в Сімферополі горить не ТЕЦ, а розташована поруч нафтобаза.
Так званий "губернатор" Криму Сергій Аксьонов офіційно підтвердив атаку невідомих дронів. У себе в соцмережах він написав, що в Сімферополі дрон влучив у ємність із паливно-мастильними матеріалами, через що почалася пожежа.
Також, імовірно, був "приліт" неподалік села Крилівка поруч із селищем Мирний. В Мирному на колишньому аеродромі розташовані склади військової техніки, а поруч - позиції російської ППО.
Нагадаємо, 17 вересня українські військові завдали нових точних ударів по військових цілях та об’єктах паливно-енергетичної інфраструктури росіян на території тимчасово окупованого Криму.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...