Нічний нальот БПЛА на сховище величезне боєприпасів у Острогожському районі Воронезькій області став дуже драматичним для армії Путіна, передають Патріоти України. Саме звідси на окуповані території сходу та півночі України надходять російській армії знаряддя для ведення бойових дій.

Не зважаючи на звичну практику російської влади замовчування та брехні, наслідки свідчать про серйозні збитки. Пожежа та детонація БК триває вже кілька годин.
Російський інформаційний ресурс ВЧК-ОГПУ також відео пожежі.
Як пізніше оголосив російський губернатор, мешканців одного з прилеглих сіл вирішено тимчасово евакуювати до сусіднього населеного пункту.
Тим часом вогонь на складі боєприпасів у Солдатському Воронезької області охопив вже значну площу, демонструє супутниковий знімок теплової сигнатури, який опублікував OSINT-дослідник Special Kherson Cat.

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...