Зруйнований ворогом Маріупольський драмтеатр зняли на відео. Окупанти продовжують будувати перший поверх будівлі – хочуть приховати свої злочини. Про це повідомила Маріупольська міська рада, передають Патріоти України.
В мерії опублікували відео з драмтеатром, вказавши, що "так виглядає Маріупольський драмтеатр в окупації". Однак жителі Маріуполя навряд чи забудуть, як 16 березня 2022 року росіяни скинули дві авіабомби на драмтеатр, перед яким великими літерами був напис "ДЕТИ". В цей момент у будівлі театру ховалися сотні маріупольських родин із дітьми. Багато з них так і не змогли врятуватися.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...