Російські окупанти, ймовірно, прорвалися до так званої "траси життя" ЗСУ 0506 у Бахмуті і зайняли позиції на відстані ведення стрілецького вогню. Про це пише військово-політичний оглядач, OSINT-експерт Олександр Коваленко, передають Патріоти України.
Ці ж позиції дозволяють ворогові вести спостереження за дорогою і наводити артилерію. Однак це вузький прорив, який ще можливо зупинити й нейтралізувати, додав Коваленко, уточнивши, що, можливо, це відбувається вже зараз, оскільки ситуація у Бахмуті дуже динамічна.
За словами Коваленка, найгарячішим сектором у Бахмуті залишається північна частина міста. "У ЗСУ та окупантів в районі "Алеї троянд" пройшло кілька дуже жорстких заруб з почерговим успіхом", - написав експерт.
Він зазначив, що саме в цю "алею" впираються основні вулиці, через які здійснюється вихід на головну ціль просування окупантів - вулицю Ювілейну, яка є міським продовженням артерії 0506, що йде через Хромове на Часів Яр.
Разом з тим українські бійці продовжують тримати як вулицю Чайковського, так і контролюють буфер з вулиці Корсунського. "У районі залізничного вокзалу у окупантів так само немає суттєвих успіхів... Передумов до кардинальної зміни ситуації немає", - написав Коваленко.
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...