В тимчасово окупованому Маріуполі виявлено масові випадки захворювання холерою серед дітей. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Андрій Андрющенко, передають Патріоти України.
«Намагаються оперативно замовчати неоголошеним карантином, але це не спрацює. Не очікував так швидко. А вже воно сталось. Мабуть, стрімке потепління зіграло свою роль. Маріупольці в окупації. Головний захист – ви самі. Мийте руки. Кип'ятіть воду. Не їжте немите. Не пийте незрозуміло що. Не купайтесь поки в морі. Ніхто, крім вас вам не допоможе», – наголосив радник міського голови.
Андрющенко додав, що окупантська влада Маріуполя замовчує правду про хворобу, тому вони намагаються оперативно все приховати.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...