
Ніяких планів щодо мирних переговорів та закінчення війни РФ не має. Країна-агресорка продовжує мародерство, зокрема - щодо видобутку літію. Про це пише телеграм-канал “Маріуполь. Спротив”.
Як стало відомо, паралельно з тим, як пропаганда РФ просуває тезу про потенційно можливі мирні перемовини, в Донецьку на минулому тижні представники "Атомредметзолото" погодили в так званому “кабінеті міністрів ДНР” дозвільні документи на видобуток літію.
“Тепер на підставі цих документів вони подають заявку на отримання відповідної ліцензії в Мін природи РФ. Це не було б такою новиною (ну типове державне мародерство ресурсів знов), якби не одне АЛЕ. Шевченківське родовище літію знаходиться на підконтрольній Україні території Донецької області. Декілька кілометрів від Курахово в напрям Дніпропетровської області”, - пише “Маріуполь. Спротив”.
Там також додали, що у РФ немає ніяких планів щодо закінчення війни.
“А от проросійській спільноті в Україні варто замислитись, за що насправді воюють росіяни. За “русских” або українські ресурси. Відповідь очевидна”, - підкреслив “Спротив”.
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...