
На позиції Збройних сил України у Бахмуті висунулася колона російської бронетехніки та піхоти. Бійці роти ударних безпілотних авіаційних комплексів "Ахіллес", яка входить до складу 92-ї окремої штурмової бригади ім. кошового отамана Івана Сірка, дали відсіч ворогові. Їм удалося уразити шість одиниць техніки та ліквідувати шістьох окупантів зща допомогою FPV-дронів. Про це повідомив командир "Ахіллесу" Юрій Федоренко, передають Патріоти України.
Зокрема, були знищені три бойових машини піхоти БМП-1, озброєні гарматою калібру 73 міліметри та протитанковим керованим ракетним комплексом "Малютка". У них передбачені місця для екіпажу та десанту. Вартість такої машини орієнтовно 100 000 доларів. Також був знищений легковик "Нива".
Бійці також уразили БМП-1 із 73-міліметровою гарматою і танк Т-72Б3 із гарматою 125-го калібру. Його вартість приблизно 3,5 мільйони доларів.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...