
На позиції Збройних сил України у Бахмуті висунулася колона російської бронетехніки та піхоти. Бійці роти ударних безпілотних авіаційних комплексів "Ахіллес", яка входить до складу 92-ї окремої штурмової бригади ім. кошового отамана Івана Сірка, дали відсіч ворогові. Їм удалося уразити шість одиниць техніки та ліквідувати шістьох окупантів зща допомогою FPV-дронів. Про це повідомив командир "Ахіллесу" Юрій Федоренко, передають Патріоти України.
Зокрема, були знищені три бойових машини піхоти БМП-1, озброєні гарматою калібру 73 міліметри та протитанковим керованим ракетним комплексом "Малютка". У них передбачені місця для екіпажу та десанту. Вартість такої машини орієнтовно 100 000 доларів. Також був знищений легковик "Нива".
Бійці також уразили БМП-1 із 73-міліметровою гарматою і танк Т-72Б3 із гарматою 125-го калібру. Його вартість приблизно 3,5 мільйони доларів.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...