Окупанти підійшли до Авдіївського коксохіму: Злий Одесит спрогнозував розвиток подій

Російські окупаційні війська підійшли до коксохімічного заводу в Авдіївці Донецької області, після чого він фактично став сірою зоною. Проте росіяни не контролюють Авдіївський коксохім: українські захисники постійно завдають по ньому ударів, не даючи окупантам розмістити там позиції. Про це розповів в ефірі телеканалу FREEДОМ військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.

За його словами, зараз для росіян важливо перерізати залізницю і вийти на правий бік від неї, звідки відкриються два напрямки в північному секторі. Йдеться про рух або у бік села Степове, "або захід на коксохім".

"Це початок, скажімо так умовно, боїв у міській місцевості. Варто зазначити, що саме це підприємство – досить укріплене було за ці роки і являє собою фортецю. При цьому важливо ще розуміти, що працює досить злагоджено логістика, і російські окупанти, заводячи себе в міські бої, тільки підписують собі смертний вирок, оскільки вони затягують себе в довгу", – зауважив Коваленко.

На думку оглядача, сам процес міських боїв буде дуже тривалим. Він не виключає, що бої в районі Авдіївського коксохімічного заводу можуть бути відволікаючим маневром з боку окупантів. Натомість основні зусилля окупанти "продовжуватимуть робити на флангах – на північному й на південному, просуваючись до Степового, Тоненького та, у спробі взяти в оточення Авдіївку, перерізати трасу 0542".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вдосконалюємо свою Солов'їну: Чи знаєте ви, що означає давнє слово "ковбаня"

середа, 24 червень 2026, 22:29

У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...

Голод, спрага і рани: бійці не можуть вийти з позицій. Чому не діє наказ Сирського? - Свобода Live

середа, 24 червень 2026, 21:23

Родичі військовослужбовців 108-ї бригади ТРО стверджують, що їхні рідні перебувають на позиціях понад 150 днів. . Вони розповідають Радіо Свобода про неможливість виходу бійців з позицій, відсутність ротацій та голод. Військовослужбовці змушені пити і...