Російським окупантам вдалося просунутися на окремих ділянках у Запорізькій і Донецькій областях. Про це 11 жовтня повідомляє аналітичний проєкт DeepState, передають Патріоти України.
«Ворог просунувся в Полтавці (Запорізька область), Никанорівці та Котлиному. Уточнено лінію зіткнення поблизу Виїмки (Донецька область)», — заявили представники проєкту.


Раніше DeepState повідомляв, що російські війська на Дніпропетровщині зазнають відчутних втрат у живій силі. Українські підрозділи провели успішні штурмові дії та зачистили низку населених пунктів.
За інформацією DeepState, у вересні бійці 3-го штурмового батальйону 225-го ОШП звільнили від окупантів одразу три села, ще одне — під контролем 141-ї окремої механізованої бригади.
Водночас російські війська намагалися відновити штурмові дії в районах Новоселівки та Січневого, однак Сили оборони стримують противника. Південніше від цих населених пунктів ворогу вдалося здійснити прорив, однак ЗСУ ведуть контратаки, щоб відтіснити окупантів від підступів до Орестополя.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...