
Група українських інженерів Wild Hornets вперше поставила на озброєння безпілотник, озброєний автоматом Калашникова і застосувала його проти російської позиції. Про це пише аналітик німецького таблоїда Bild, передають Патріоти України.
Зазначається, що безпілотник керується з бункера за кілька кілометрів і самостійно «натискає на курок», як тільки ціль потрапляє в поле зору. Чи піде він у серійне виробництво і в якому обсязі, поки що невідомо.
АК-47 встановили на платформу з чотирма гвинтами і підняли в повітря. Його вперше було застосовано по позиціях російських військ у середині серпня.
«Наші військові продовжують розробляти Hornet Queen з автоматичним озброєнням. Цього разу відбулося перше бойове застосування — по позиції з російськими військами. Це випробування показало, в якому напрямку має рухатися цей проєкт», — йдеться у повідомленні на сторінці Wild Hornets.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...