
Понад 30 окупантів з елітної 83-ї десантно-штурмової бригади армії країни-агресора РФ стріляли у свої частини тіла — щоб отримати виплати та залишити фронт боїв із Силами оборони України. Про це 20 серпня повідомляє російське видання The Moscow Times, передають Патріоти України.
Відомо, що російські силовики завершили розслідування справи про махінації з «бойовими пораненнями» в даній бригаді. Припускають, що понад три десятки окупантів після початку повномасштабного вторгнення в Україну спеціально організовували собі вогнепальні поранення та оформляли їх як «отримані в бою» — щоб отримати компенсацію в розмірі до 3 млн рублів, відпустку й лікування з пільгами.
Як повідомляє російське видання Коммерсантъ, загалом у справі фігурують 35 осіб. Таким чином окупанти отримали понад 200 млн рублів. Крім того, такі поранення ставали приводом для отримання нагород від путінського режиму — зокрема, «ордену Мужності» і «медалі За відвагу»,
Фігурантами кримінальної справи стали високопоставлені офіцери армії окупантів — полковник Артем Городілов і підполковник Костянтин Фролов. Водночас, як повідомило джерело Коммерсанта, на тимчасово окупованій ЛНР території Луганської області було знайдено схованки, які належали Городілову, де він зберігав три пістолети, автомат, магазини з патронами, кілька мін і гранат.
Причому обидва визнали провину й уклали досудові угоди, а процес відбуватиметься в тимчасово окупованому РФ Луганську — у так званому «Луганському гарнізонному військовому суді».
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...