
Російські загарбники окупували на Донеччині село Нововасилівка. Понад місяця бійці 59-ї окремої мотопіхотної бригади у важких умовах, а останні два тижні в повному оточенні, стримували майже цілу дивізію ворога. Про це повідомляє DeepState, передають Патріоти України.
Як кажуть аналітики, сили противника, які здійснювали штурмові дії на Нововасилівку складалися в основному з підрозділів 27-ї гвардійської мотострілецької дивізії, а саме 433-й мотострілецький полк, 506-й мотострілецький полк, 907-й окремий розвідувальний батальйон.

«На підсилення було відправлено 71 батальйон спецпризначенців та групи 24 бригади ГРУ. Комплектація кожного ворожого організму складала від 92%. Для відомостей, один з полків проходив відновлення в Авдіївці і за 10 днів відновив всі втрати», – йдеться в заяві.
Зазначається, що ворог продовжує штурмові дії вже на Успенівку. Водночас у Нововасилівці українським захисникам вдалося стримати ворога і виграти час.
Нагадаємо, ЗСУ ведуть виснажливі бої у районі Великої Новосілки Донецької області. Українське командування вживає заходи щодо посилення підрозділів, забезпечення необхідними засобами для ведення бою, посилення та забезпечення флангів. Також, за словами представників оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця», сплановані заходи щодо дій в разі загострення тактичної обстановки та можливих варіантів її розвитку.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...