
Під час атак по енергетичній інфраструктурі України 2024 року Росія використовує іншу тактику. Вона достатньо відрізняється від попередньої, яка призвела до блекаутів 2022 року. Про це розповіла незалежна експертка з питань ядерної енергетики Ольга Кошарна, повідомляють Патріоти України.
Експертка вказала на два помітні зараз фактори щодо зміни тактики РФ у її атаках по українській енергетиці. Зокрема, тепер на одну ціль ворог спрямовує декілька ракет.
"Наприклад, по ДніпроГЕС поцілило вісім ракет. І навіть якщо ми маємо захищену трансформаторну підстанцію, то коли 5-10 "Шахедів" летить на одну ціль, захисні споруди не витримують", – звернула увагу Кошарна.
Крім того, додала вона, окупанти мали на меті зруйнувати синхронізацію української енергосистеми з Євросоюзом. Саме тому під російську атаку потрапив західний регіон держави.
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...