Окупований Донбас через 10 років: У мережі показали похмуре відео

Приблизно так будуть виглядати через 10-15 років і шахтарські селища в ОРДЛО...

У мережі з'явилося похмуре відео з Абхазії (окупована Росією частина Грузії). Відео розмістив у Twitter український журналіст та блогер Денис Казанський, передають Патріоти України.

На кадрах видно напівзруйновані будинки з вибитими шибками й віконними рамами, в яких все ще живуть люди. Прямо під вікнами будинків ходять свині та інші домашні тварини, у дворі граються діти.

"Абхазія, колишнє шахтарське селище Джантуха. Приблизно так будуть виглядати через 10-15 років і шахтарські селища в ОРДЛО", - написав журналіст під відео.

Користувачі соцмережі прокоментували відео:

"Навіть з райського місця РФ зробила самий звичайний смітник", - написав користувач з ніком JohnDawjr.

"Це морок звичайно. Але подруга живе в Абхазії і там так промиті мізки, як в Севастополі та ДНР ... Вони "вдома" й до Грузії не збираються", - зазначив користувач з ніком "Top 100 News".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Війна та передова до кінця - то для бідних та "дурних": Як багаті та безсовісні "непридатні" прокладають собі шлях за кордон при потуранні можновладців, — ЗМІ (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 8:15

Цих мажорів не шукатимуть віськомативці. Журналістське розслідування вскрило один з наганебніших видів корупції в Україні під час війни. Чартер, Ferrari, Lamborghini, BMW, день народження на Ібіці, озеро Комо — це лише деякі зі складових однієї відпуст...

На базі колишнього угрупування прикриття кордону (УВ "Брянск", УВ "Курск" та УВ "Белгород") створюється угрупування військ (УВ) "Север" - Костянтин Машовець

вівторок, 16 квітень 2024, 8:05

1. Після формування на базі військ (сил) Західного воєнного округу (ЗВО) двох інших округів - Московського та Ленінградського (МВО та ЛВО) продовжується перегрупування військ колишнього ЗВО... На базі колишнього угрупування прикриття кордону (УВ "Брянс...