Окупований Донбас накрила епідемія туберкульозу (фотофакт)

В лікарнях "ЛНР" з'явилися оголошення, що "рекомендують" всім учасникам "груп ризику" пройти обстеження в зв'язку з різким загостренням епідеміологічної ситуації.

Донбас накрила  епідемія туберкульозу. Фото: 112 Україна.

Нарешті керівництво окупованої Луганщини визнало епідемію туберкульозу. Відтягували довго: і зараз це ще тільки на рівні неофіційних заяв і подібних фото - "рекомендацій" "категоріям ризику", в тому числі вагітним. Про це повідомив медик Олександр Чернов на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України і цитують далі:

"Насколько известно (уверен, не только мне) - в ДэНэРэ ситуация едва ли не хуже! Так что, там подобные "рекомендации" вот-вот появятся - негласно на уровне "инструкций" из МОЗа они даны по женским консультациям уже минимум полгода.

В частности, по роддомам моего родного Енакиево за 2016 год из 650 родильниц наличием ТБС отметились минимум 25. При Украине и в среднем 1100 родах в год - это число сравнимое с за весь период 2008-2013 годов!

Флюорография для плода реально, не критично, но вредна!

Как врач, не чуждый легочным патологиям, "разумно" могу лишь рекомендовать беременным на сроках 32+ недель: если пульмонолог или гинеколог ненастойчиво "рекомендуют рентген" - узнайте о возможности сделать сначала анализ мокроты (выявляемость весьма высока, ниже чем при флюорограме, но не критично!).

И лишь если,- требуйте осмотра и "направления" на рентген именно от пульмонолога(!) - он выпишет "направление" и вы не собираетесь рожать еще минимум 4-5 недель (при сроке 36+ недель уже и идти не рекомендую!- после родов сделаете!) - лишь тогда идите на флюорографию.

Данные "рекомендации" касаются лишь случаев с "подозрением на туберкулез". При наличии симптомов пневмонии - ситуация другая и с диагностикой и началом лечения, в интересах и матери и плода - медлить не стоит!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Час викинути з дому: Неочікуваний термін придатності таких звичних побутових речей, - інфографіка

понеділок, 17 травень 2021, 11:44

Неочевидні речі, які також мають обмежений час використання. Термін придатності продуктів ми часто перевіряємо ще перед покупкою у супермаркеті і старанно його дотримуємося, адже прострочений йогурт може обернутися не найприємнішими наслідками для здор...

"Производители попкорна потирают руки..." - Машовець

понеділок, 17 травень 2021, 11:29

или куда могут заехать вело-гранатомётчики... Если кто ещё помнит... Джерело