
"Росіяни вповільнили рух, бо в них тупо очко з логістикою. Уся техніка і транспорт, які намагалися під'їхати поближче до лінії боїв, знищувалися майже миттєво", - пише харківський волонтер Роман Донік на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Тому все на собі, усе на горбі. Багато кілометрів. Поранених евакуювати, забрати припаси і БК, усе складно. Вони поранених не вивозять. Нема чим. Щільність розрахунків дронів із нашого боку була величезна. Навіть більше. Спочатку росіяни виносили КАБ і ФАБ усі будівлі, де на висотах могли бути пілоти. Зараз росіяни тягнуть засоби РЕБ з усюди. Коли вони закриють майже повністю діапазони – питання кількох днів. Потім почнуть вибудовувати логістику. Тоді буде важче.
Харків окупувати Путін не збирається? Звісно, не збирається. Він спочатку збирається його при можливості обійти й відрізати від Києва і Дніпра. А потім уже окупувати. Якщо буде чим".
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...