
"Росіяни вповільнили рух, бо в них тупо очко з логістикою. Уся техніка і транспорт, які намагалися під'їхати поближче до лінії боїв, знищувалися майже миттєво", - пише харківський волонтер Роман Донік на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Тому все на собі, усе на горбі. Багато кілометрів. Поранених евакуювати, забрати припаси і БК, усе складно. Вони поранених не вивозять. Нема чим. Щільність розрахунків дронів із нашого боку була величезна. Навіть більше. Спочатку росіяни виносили КАБ і ФАБ усі будівлі, де на висотах могли бути пілоти. Зараз росіяни тягнуть засоби РЕБ з усюди. Коли вони закриють майже повністю діапазони – питання кількох днів. Потім почнуть вибудовувати логістику. Тоді буде важче.
Харків окупувати Путін не збирається? Звісно, не збирається. Він спочатку збирається його при можливості обійти й відрізати від Києва і Дніпра. А потім уже окупувати. Якщо буде чим".
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...