
Принцеса Уельська Кейт Міддлтон потрапила у лондонську лікарню. Жінці зробили операцію. Про це сьогодні повідомила офіційна Instagram-сторінка принца та принцеси, передають Патріоти України.
У повідомленні зазначили, що відбулася планова операція на черевній порожнині. Також додали, що Кейт почувається добре. "Операція пройшла успішно. Очікується, що Кейт залишиться у лікарні протягом десяти-чотирнадцяти днів, а потім повернеться додому і продовжить процес одужання", - йдеться у заяві.
Також додали, що дружина принца Вільяма не повернеться до виконання королівських обов'язків до Великодня 2024 року. "Принцеса Уельська хоче вибачитись перед усіма зацікавленими особами за те, що вона змушена відкласти свої майбутні виходи", - написали у заяві.
Кейт попросила залишити її та дітей у спокої. Вона хоче зберегти якнайбільше нормального життя для своїх трьох дітей та не бажає зайвої надмірної уваги.
Королівські шанувальники висловили свою підтримку дружині принца Вільяма.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...