Орбан вже має серйозні проблеми в ЄС, особливо грошові, - експерт-міжнародник

Директор Інституту центральноєвропейської стратегії Дмитро Тужанський зазначив, що ключова мотивація Віктора Орбана - це гроші. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Більшість Фідеса (Угорський громадянський союз, - ред.) Віктора Орбана почала оперативно ухвалювати антикорупційне законодавство. І в чому тут парадокс: Україна на шляху до ЄС ухвалює антикорупційне законодавство, а Угорщина всередині ЄС ухвалює нове антикорупційне законодавство, щоб зберегти кошти", - пояснив Тужанський.

За словами експерта-міжнародника, в Угорщині заморожена низка інфраструктурних проєктів по всій країні, які мали фінансуватися коштами ЄС. "Крім того, протягом жовтня була закрита директива, що всі урядові міністерства не можуть витрачати кошти, тільки захищені статті. Це не означає, що Угорщина на межі дефолту. Це означає, що Угорщина має серйозні проблеми. Віктор Орбан їх розуміє. Йому треба вибити гроші з ЄС, без них йому буде дуже тяжко", - підкреслив Тужанський.

Джерело: Еспресо.ТV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мотор Січ" під керівництвом колаборанта Богуслаєва продавала авіадвигуни Ірану, - журналістське розслідування

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:15

Запорізька компанія "Мотор Січ" під керівництвом В'ячеслава Богуслаєва, якого звинувачують у співпраці з РФ, продавала авіаційні двигуни підприємствам Ірану, що перебували під санкціями США та ЄС. Про це дізналися розслідувачі "Схем", передають Патріот...

Кремль запізнився з мобілізацією, контрнаступ України буде набагато швидше, - військовий експерт

п’ятниця, 24 березень 2023, 22:43

Представники влади Санкт-Петербурга заявляли про те, що вони дійсно розсилають повістки, але "боятися цього не варто, це просто для уточнення даних". Росіяни вперлися в Бахмут, зробили на нього свого часу максимальну ставку і взяли паузу, розповів в ін...