У місті Кривий Ріг Дніпропетровської області на місцевому цвинтарі пес залишився жити біля могили господаря після його смерті. Як розповіли в Facebook-групі "Промінь життя – Безпритульним тваринам Кривого Рогу", собака вірно охороняє пам'ятник померлого і навіть не намагається повернутися додому. Родичі чоловіка також жодного разу не відвідували улюбленця, покинувши його з відірваним ланцюгом напризволяще, передають Патріоти України.
У перші дні пес не підпускав себе незнайомців, проте незабаром дозволив себе погладити і зняти нашийник. Автор публікації зазначив доглянутий вигляд і ласкавий характер собаки, припустивши, що раніше він проживав у приватному секторі.

Зараз пса підгодовують місцеві жителі, паралельно підшукуючи йому нову сім'ю. Без сторонньої допомоги тварина приречена на холод і голод. Якщо Ви бажаєте обзавестися вірним другом, звертайтесь за телефоном: +380 (67) 711-64-93 – Ольга.

На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...