У місті Кривий Ріг Дніпропетровської області на місцевому цвинтарі пес залишився жити біля могили господаря після його смерті. Як розповіли в Facebook-групі "Промінь життя – Безпритульним тваринам Кривого Рогу", собака вірно охороняє пам'ятник померлого і навіть не намагається повернутися додому. Родичі чоловіка також жодного разу не відвідували улюбленця, покинувши його з відірваним ланцюгом напризволяще, передають Патріоти України.
У перші дні пес не підпускав себе незнайомців, проте незабаром дозволив себе погладити і зняти нашийник. Автор публікації зазначив доглянутий вигляд і ласкавий характер собаки, припустивши, що раніше він проживав у приватному секторі.

Зараз пса підгодовують місцеві жителі, паралельно підшукуючи йому нову сім'ю. Без сторонньої допомоги тварина приречена на холод і голод. Якщо Ви бажаєте обзавестися вірним другом, звертайтесь за телефоном: +380 (67) 711-64-93 – Ольга.

Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...