У місті Кривий Ріг Дніпропетровської області на місцевому цвинтарі пес залишився жити біля могили господаря після його смерті. Як розповіли в Facebook-групі "Промінь життя – Безпритульним тваринам Кривого Рогу", собака вірно охороняє пам'ятник померлого і навіть не намагається повернутися додому. Родичі чоловіка також жодного разу не відвідували улюбленця, покинувши його з відірваним ланцюгом напризволяще, передають Патріоти України.
У перші дні пес не підпускав себе незнайомців, проте незабаром дозволив себе погладити і зняти нашийник. Автор публікації зазначив доглянутий вигляд і ласкавий характер собаки, припустивши, що раніше він проживав у приватному секторі.

Зараз пса підгодовують місцеві жителі, паралельно підшукуючи йому нову сім'ю. Без сторонньої допомоги тварина приречена на холод і голод. Якщо Ви бажаєте обзавестися вірним другом, звертайтесь за телефоном: +380 (67) 711-64-93 – Ольга.

Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...
23 червня за новим календарним стилем (6 липня - за старим) згадують мученицю Агрипину Римську. У народі день прозвали Аграфена Купальниця. 23 червня за старим календарним стилем - день пам'яті священномученика Тимофія, єпископа Прусського . *** ....