Основний дохід - реклама в Instagram: Дружина Павліка вразила сумою, яку заробляє щомісяця

Дружина співака Віктора Павліка - блогерка Катерина Реп'яхова – розповіла про свій заробіток, передають Патріоти України.

Загалом, кошти Каті приносить фотоблог, де у неї чимало рекламних інтеграцій. На місяць зірка Мережі може заробити від 150 до 200 тисяч гривень. Утім Реп'яхова наголосила, що Віктор Павлік заробляє значно більше за неї.

"На Instagram у середньому на місяць заробляю приблизно 150-200 тисяч гривень. У мого чоловіка на місяць більший заробіток. У родини на місяць десь у середньому 10 тисяч доларів", - розповіла блогерка в інтерв'ю Славі Дьоміну.

Також Катя має свій бізнес. Блогерка продає одяг для дітей. Щоправда, цей бізнес поки не приносить зірці Мережі заробіток. "Поки що цей бізнес себе окуповує, але прибутку такого якогось відчутного не приносить. Але я це розуміла, це нормально. Треба десь 2-3 роки, щоб вийти на якийсь рівень", - поділилася Катя.

Загалом, родина Віктора Павліка гроші не витрачає. Співак з дружиною збирає кошти, аби придбати власне житло.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Нардеп "Слуги народу" Торохтій під час війни відпочиває за кордоном та їздить новим авто за 7 млн – ЗМІ

середа, 31 травень 2023, 5:23

Торохтій був серед ініціаторів законопроєкту №7055. Ним передбачалася заборона на виїзд з країни для народних депутатів, окрім як за розпорядженням президента. Журналісти зафіксували, як народний депутат Богдан Торохтій використовує придбаний у березні...

Вже не старий радянський мотлох "Уралвагонзаводу": Як в Україні використовують трофейні танки Т-62 (фотофакти)

середа, 31 травень 2023, 2:40

Українські військові затрофеїли десятки старих Т-62. Проте на них ставлять башту БМП-2, щоб зробити новий клас машин, які можуть виявитися ефективними на полі бою ніж спромоглися зробити у путіна. Коли в армії РФ почали закінчуватися сучасні танки, вон...