Останній "китайський ультиматум" Путіна. Десь ми це вже чули, - волонтер Касьянов

"У нас було багато розмов останнім часом про можливий для України "компроміс" для припинення війни, або призупинення її на якийсь термін. Розумні, шановані мною люди говорили і писали про необхідний для країни перепочинок, повернення до демократичних норм, відновлення економіки і зміцнення оборони", - пише волонтер Юрій Касьянов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Сьогодні Путін усім прихильникам "миру" відповів. Він згоден припинити війну, якщо Україна віддасть Луганську, Донецьку, Запорізьку та Херсонські області, відмовиться від вступу в НАТО, і якщо з Росії знімуть санкції. Хочете такий "компроміс"?..

У 1940-му році Франція капітулювала перед Гітлером. Країну було розділено на вільну та окуповану німцями території. У 1942-му Німеччина разом з Італією без єдиного пострілу зайняли всю Францію. Того ж 1940-го року, після виходу Франції з війни, Велика Британія продовжила боротьбу самотужки. Черчілль, який прийшов до влади, відкинув усі заклики до "компромісу" (заради досягнення якого пропонувалося поділитися з Гітлером колоніями), і розпочав копітку роботу зі створення антигітлерівської коаліції.

У 1941-му, після вступу у війну Сполучених Штатів і нападу Гітлера на СРСР, поразка Німеччини була вирішена. Страшно уявити, що сталося б, якби в 1940-му Велика Британія, за прикладом Франції, відмовилася б від боротьби.

Будь-яка поступка ворогові посилює його. Сьогодні ми перебуваємо в умовному 1940-му, коли нам пропонують "мир", що дорівнює смерті. Тому що після задоволення домагань агресора - світ забуде про нашу війну, перестане напружуватися і допомагати. І тоді окупація решти територій України може відбутися без єдиного пострілу".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Оце так! Наймасштабніша атака по енергетиці РФ. Росіяни в істериці просять допомоги. В Криму Блекаут

субота, 20 липень 2024, 0:18

У Росії внаслідок дронових атак по електростанціях та "збоїв" у роботі АЕС почалися віялові відключення світла. Без електрики в пекельну спеку, як і українці, сидять росіяни в Ростовській області, Краснодарському краї та Волгоградської області. Наперед...

Росією шириться паніка через "надзвичайний виток радіації" на Ростовській АЕС . ЗМІ розбирались, чи зможе Україна вчасно розпізнати "другий Чорнобиль"

субота, 20 липень 2024, 0:06

У соцмережах розповсюджується інформація про аварію на Ростовській АЕС в Росії. Колишній очільник Державної інспекції ядерного регулювання Григорій Плачков в інтерв'ю Radio NV розповів, що відомо про ймовірний інцидент і чи зможе Україна розпізнати ава...