Останній шанс напівживому фюреру Четвертого рейху досягти свого: Велика війна з РФ імовірна через два роки, - Дейнега

Під час війни ти не можеш бути пацифістом, наголошує волонтер

У держави-агресора найбільш сприятливий час спробувати добити України військовим шляхом через наступні два роки. Такі дані озвучив волонтер, засновник фонду "Повернись живим" Віталій Дейнега в інтерв'ю LB.ua, зазначають Патріоти України.

"Щоб ми розуміли - велика війна в найближчі пару років менш імовірна, ніж потім. Але потім вона ймовірна.

Тому що що зараз робить Росія? Вона зайнята перетравлюванням Білорусі й консолідацією своїх активів в середній Азії. Це в них займе рік-два. А потім лишимося тільки ми", - зауважив волонтер.

"Діджиталізовувати треба не тільки облік. Діджиталізовувати передусім під час війни треба бій.

Я не є антикорупційним журналістом, але там (в армії. - ред.) постійно хтось намагається "прикурити". Було б непогано, щоб домовились при цій владі - ось тут, хлопці, ми не крадемо і не даємо красти. Тому що Росія стягує війська під кордон", - сказав Дейнега.

"Ми маємо розуміти, що ти не можеш під час війни бути пацифістом. В якийсь момент найкращий захист - це просто дати по зубах так, щоб не лізли. Це як з п'яним мудаком - ти йому раз сказав, два сказав... Один раз перевалив - все.

Як кажуть: "Клацання затвором замінює 30 хвилин виховної розмови. І це врятує більше життів", - зауважив волонтер.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ядерний шантаж і не тільки: Путін насправді вже озвучив три наступні кроки у війні – New York Times

неділя, 2 жовтень 2022, 15:00

Свою промову з нагоди оголошення про анексію Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей України 30 вересня президент РФ Володимир Путін перетворив на лекцію з псевдоісторії, приправлену звинуваченнями на адресу Заходу та образами. Однак...

Путин променяет Луганщину на Юг, или о теориях мироздания уровня facepalm - Коваленко

неділя, 2 жовтень 2022, 14:59

В общем, тут интересная аналитика появилась. Мол, путин готов отдать Луганскую область почти без боя, лишь бы удержать Южный плацдарм – Херсонскую и Запорожскую области. . Я даже не знаю, как “аналитики” могли прийти к этой мысли… Разве, что если бы н...