"Останніми днями на наших із вами очах розгортається міжнародна інтрига у дусі детективних романів Агати Крісті..." - Свирид Опанасович

Вітаю сердечно, друзі! Дід довго кріпився і утримувався від коментування поточних подій, але й мої сили не безмежні. Тож із вашого дозволу прокоментую деякі актуальні події з точки зору, так би мовити, української сільської аналітики. Заварюємо собі доброї кави чи гарячого чаю і вмощуємось зручненько.

Останніми днями на наших із вами очах розгортається міжнародна інтрига у дусі детективних романів Агати Крісті. У яких зазвичай є труп і є група людей. А хто вбивця – невідомо.

При тому кожному з присутніх вбивство по своєму вигідне. Навіть слідчому зі Скотланд Ярду, який по чистій случайності приєднався до тої компанії якраз напередодні вбивства. Далі слідчий, не давши трупу як слід охолонути, висуває звинувачення – вбивцею на його переконання є у тій компанії найбільш огидний мудак. Всі присутні із думкою слідчого негайно погоджуються, мудак обурюється, але...

Мова, як ви вже здогадалися, про підриви на газогоні Північний потік–1. Котрі викликали в середовищі міжнародних експертів неабияку розгубленість, бо ніхто з них нічого подібного не чекав. Але не встигли ті експерти зібрати свої розкуйовджені думки до купи, як із боку американських та британських аналітиків пролунали одностайні твердження: підриви на газогоні Північний потік-1 дєло рук Кремля!

- Чому саме Кремля? Їм же це невигодно – здивувалися європейські експерти.

- Тому шо Путін – хуйло – трепляче пояснили заокеанські колеги.

- Да... дійствітєльно... це аргумент – погодилася частина європейських експертів, але багато хто з них таким поясненням не вдовольнився. І такі почали озиратися навколо шукаючи Cui prodest.

Спочатку погляд сумнівающихся експертів спинився на США. Яким трупи обох Північних потоків дуже вигідні, бо вони відкривають американським караванам танкерів зі скрапленим газом широкий морський шлях до Європи. Але американська сторона байдуже від таких підозр відмахнулася, бо де це видано, щоб американці прибирали конкурентів подібними ницими способами?

Далі розгублений погляд міжнародних експертів спинився на українських бойових пловцях. Адже українська магістральна труба за цих умов залишається головною ниткою постачання природного газу в Європу. То чому б українцям ті остогидлі північні труби тай не підірвати? Тим більше, що чутки про бойові якості українських спецпризначенців ширяться найнеймовірніші, вони тихо приходять, тихо уходять, работають чисто, слідів не залишають... І правда ж - жодних українських слідів на дні морському досі поблизу острова Борнхольм не знайдено! Ну ясно ж як божий день, що ті труби підірвали українці! Бо хто ж іще? Українські спецслужби щоправда відреагували традиційно «Ні, це не ми», проте ця відповідь переконала далеко не всіх. І чимало європейських експертів досі коситься на Київ з підозрою.

Аж тут пролунала чергова підозра. Яку деякі експерти висунули Польщі. Котра відома тим, що багато років із тими північними газогонами несамовито боролася, і спецслужби якої цілком могли таку акцію совершити. Однак із Варшави пролунало сумне зітхання: «Ні, к нашому огромному сожалєнію, це не ми...».

Далі інтрига почала закручуватися іще крутіша – запідозрили навіть Данію, яка до останнього боролася проти прокладки у водах своєї виключної економічної зони труб Північного потоку-2. Але данці з порогу відмели всі підозри вказавши, що Данія ще з часів вікінгів боролася за чисте довкілля в Європі. Між тим підрив і забруднення газом сталося якраз коло острову Борнхольм. Якраз там, де її данська величність королева Марґрет ІІ по вихідних кормить із яхти морських рибок. Міжнародні експерти під гострим поглядом данських борців за екологію поприкусювали язики та стали шукати інших винуватців.

Тут експертні думки розділилися, бо підозри впали одночасно на Норвегію та Туреччину. Адже якось так сталося, чисто випадково звісно, що саме в день підриву газогону розпочалося постачання до Європи норвезького газу. Турецькому ж султану Ердогану підрив Північного потоку-1 взагалі вигідний, адже дає можливість задіяти Турецький потік. Той самий, який колись Хуйло здуру збудував за власні гроші, а Ердоган його єстєственно віджав. Однак норвежці й коментувати підозри не стали, а наполягати на звинуваченні цих порядних людей експертам совість не дозволила. Тож вони перемкнули свою увагу на Анкару, проте й турки без зайвих прелюдій просто послали тих експертів нахуй.

Похнюплені експерти почухали потилиці і раптом розгледіли на мапі Європи Велику Британію. Ось кому вигідно вставити Хуйлу пістона у вигляді розірваних труб його північного газогону. Бо по-перше британці Москву люто не люблять, а по-друге правовими умовностями не сильно переймаються – предки в них пірати, а гени пальцем не роздавиш. Лондон відреагував на такі підозри високомірною мовчанкою, що в перекладі означає «fuck you all», тож експертам не залишилося нічого іншого, як повернутися до початкової гіпотези. Тобто, що газогін Північний потік 1 підірвали таки на вказівку Хуйла самі московити.

І даремно Кремль репетує та обурюється, скликає засідання РБ ООН, а їхня пропаганда сходить на гівно, доказуючи, що случилася безпрецедентна диверсія і акт міжнародного тероризму – зважаючи на високий міжнародний авторитет Москви всім на їхню думку насрать. Тож експерти масово доводять до своїх аудиторій єдино правильну версію, що підірвали газогін на вказівку Кремля, щоб взимку Європа замерзла. Бо по-перше Путін – хуйло, а по-друге... втім, і того, що по-перше достаньо...

Гадаю є серед дідових читачів ті, хто коли небуть займався боксом. І вони точно знають, як після одного або кількох вдалих ударів противник що називається «пливе». Тобто починає поводитися у ринзі неадекватно, робить хаотичні розкоординовані рухи. Саме такі, розбалансовані й поспішні рухи робить зараз Хуйло, реагуючи на удари, які завдаються Україною і нашими союзниками.

Потужного удару він отримав і від тих, від кого точно не чекав – від Китаю та Індії. Від яких замість схвалення й підтримки вигріб у Самарканді піздюлін.

Проте найчутливіших та найбільш болісних ударів завдає героїчна Армія України – і Хуйло зараз вочевидь «пливе». Згубна ідея з моГилізацією, спішно проведені фейкові «референдуми», безнастанні погрози ядерною зброєю свідчать, що Хуйло відчув запах поразки. Він нервує й метушиться...

Досвідчені тренери вчать молодих боксерів, що коли противник «пливе» важливо самому не зробити помилки. Бо навіть після нокдауна суперник іще дуже небезпечний, тож слід зберігати холодний ясний розум, планомірно виводячи його з рівноваги несподіваними й точними ударами. Та вичікуючи на слушну мить, щоб завершити двобій потужним нокаутом.

Звідки Хуйлу в голову прилетить нокаутуючий удар – зараз ніхто не зна. Але навіть його вірні і преданні соратнікі цілком можуть вдарити свого обісравшогося фюрера в потилицю. Якщо так, то буде дуже шкода. Дідові б дуже хотілося, щоб Хуйла видали живого і нєвредімого Україні. І щоб його провезли по містам та селам нашої держави в клітці.

Що ж до підривів на газогоні... В діда є своя версія щодо того, хто саме і навіщо підірвав газогін Північний потік-1. Але не скажу. Принаймні зараз, поки йде війна. Потім якось, після нашої Перемоги може скажу... Зараз же дідусь дисципліновано увіллє свій скромний голос в потужний хор прогресивних експертів, які одностайно стверджують, що підірвали газогін московити по лічному указанію Хуйла.

- Але ж це постріл собі в ногу – засумніваються допитливі читачі і дідусь з ними не погодиться. Бо Хуйло цим підривом зробив собі прицільний постріл в пах. А навіщо він відстрелив собі газові геніталії мені навіть нецікаво. Воно ж хуйло.

Наприкінці скажу ще дещо... вже вибачте моє старече буркотіння... але мушу. Друзі, врем’я надворі воєнне, а душевні сили кожного з нас – це теж військовий ресурс. Який також вичерпується. Тож будь ласка, не тринькайте свої душевні сили на всякі дурниці, не майте такої звички. Пригадую, як у березні весь український фейсбук нервово та на повному серйозі обговорював якісь модальності мирного договору з росією, дехто через це аж спати не міг. Між тим дідусь тоді одразу сказав, що можна спокійно спати, не буде ніякого мирного договору, то все туфта і симуляція. Чому? Тому що серйозні заперечення проти миру з рф має така авторитетна і впливова організація, як ЗСУ. А вона зараз значно авторитетніша і впливовіша, ніж ЄС, НАТО та ООН разом узяті.

Зберігаємо бадьорий бойовий дух, віримо в ЗСУ, усіляко підтримуємо наших воїнів на фронті та кожен на своєму місці посильною працею наближає День Перемоги України!

Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Навряд чи збіг обставин?: Маєток олігарха Ярославського на Харківщині під час окупації росіяни не чіпали (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 13:51

Один із командирів підрозділу ГУР Міноборони "Кракен" розказав, чому футбольні фанати ображені на олігарха Ярославського і чи зможе він повернутися в Україну після війни, передають Патріоти України. Сергій Величко, позивний "Чилі", ультрас "Металісту",...

Є великі проблеми: Що показав емоційний виступ Мелоні на захист України, - політолог Олещук

вівторок, 28 березень 2023, 13:29

"Бачу, що великий резонанс викликав виступ очільниці італійського уряду Джорджи Мелоні у парламенті своєї країни. Там вона чітко позначила позицію щодо необхідності підтримки України. Добре, що вона все прекрасно розуміє, розуміє, що конкретно відбуває...