"Осуществите мечту украинских детей": Дружину Пєскова висміяли в мережі за "добрий вчинок"

Чемпіонка Турина-2006 у танцях на льоду Тетяна Навка у себе в Instagram похвалилася тим, що покаталася на ковзанах разом з 11-річною дівчинкою Олею, яка хвора на імунну нейтропенію (стан, при якому в крові людини знижується рівень клітин нейтрофілів). Колишня спортсменка розмістила фотозвіт про покатушки, не забувши прорекламувати і дизайнерів одягу, в який була одягнена, зазначають Патріоти України.

"Зустріч вийшла не тільки теплою та дружньою, а й дуже продуктивною???? Ми не тільки поговорили, але ще Оля навчилися деяким елементам фігурного катання!. І що мене порадувало ще більше, так це розуміння того, що діти вміють мріяти, не тільки про гаджети чи бренди... вони мріють про майбутнє, про зустрічі з людьми, які досягли успіху в тій чи іншій справі!" - написала Навка.

У коментарях користувачі не оцінили такий "добрий вчинок" дружини прес-секретаря Кремля. "Тетяно, допоможіть здійснити мрію тисяч українських дітей повернутися на Батьківщину, у мирну Україну. А ще у тисячі маленьких українців жодних мрій вже ніколи не здійсниться. Їх убила Росія", "Я думаю, багато людей боялися б мріяти разом з вами. Це загрожує для життя. І це все що ви можете зробити для цієї дівчинки? Покататися з нею на ковзанах? ", - висміюють Навку користувачі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Повінь на Росії - це не чорний лебідь, а чорний півень. Невдовзі іншу частину РФ чекає ще один півень – але вже червоний, - Андрій Бондар

неділя, 21 квітень 2024, 0:30

"Повінь на Росії – це, звісно ж, не "чорний лебідь", а "чорний півень". Перепрошую за несвідомий каламбур. Різниця між лебедем і півнем очевидна для кожного орнітолога-любителя", - пише український письменник Андрій Бондар на своїй сторінці у соцмережі...