От ми й прийшли до того, що від перемоги ЗСУ залежить доля всієї планети, - Голобуцький

"Заступник міністра оборони Польщі Марцін Оцепа у вівторок на лекції в Гірничо-металургійній академії: "Ймовірність того, що найближчим часом Польща стане учасником війни, є дуже високою. Занадто висока вона, щоб ми розглядали цей сценарій як гіпотетичний. ...Також є дуже високою ймовірність конфлікту Китаю зі США. ...Війна в Україні набуде ключового значення для планів Пекіна. Це стосується не лише їхніх рішень щодо Тайваню". От ми й прийшли до того, що від перемоги ЗСУ залежить доля всієї планети. Те, що в лютому-березні ми писали в мотиваторах, аби підтримати дух спротиву і залучити допомогу світу", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Зараз це звучить так само пафосно - але це вже визнаний факт. Якщо нашої перемоги (при тому достатньо швидкої, би не відволікати ресурси НАТО надовго) не буде - Пекін наважиться скористатись моментом щодо Тайваню. США змушені будуть вписатись. Цим моментом з високою ймовірністю спробує скористатись і Пхеньян, що вже нахабно випробовує ракети (поки не ядерні) в напрямку Японії, але озвучує погрози і на адресу США.

На горизонті дійсно маячить глобальна система війн.

І перепона цьому тільки одна: ЗСУ за максимальної допомоги союзників швидко вирішують проблему агресивної Росії, Росію швидко демонтують і її коштом компенсують втрати європейських економік. НАТО мобілізується вивільненими ресурсами в напрямку Китаю. Китай оцінює оновлені ризики і нічого не робить (тільки пробує підгребти частину колишньої РФ). Світ знов застигає у відносній рівновазі.

Це, звісно, дуже спрощена схема - але країни НАТО, як бачимо, вже орієнтуються десь саме в цьому напрямку. І Кремль теж в курсі перспектив - інакше би в них не стала лейтмотивом тема Гааги для всіх".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"На многое у нас не хватает денег, но на взятки всегда найдутся", - блогер-одесит

неділя, 29 січень 2023, 0:35

"На многое у нас не хватает денег, но на взятки всегда найдутся. И немалые. Это на Западе чиновники горят на мелочах, покидая высокие посты из-за искушения в пределах от 20 до 50 тысяч евро. У нас же, если попался на взятке или откате, то не меньше, че...