От така арестовщина: "А ми пойдєм на Васток!". "Китай в Україні цікавить земля та шляхи доставки, а керуватиме всім Росія", - попереджає московський професор Зубов

Діяч російської опозиції, публічний інтелектуал, професор Андрій Зубов пояснив, чим може закінчитися загравання з Пекіном президентської партії "Слуга народу",. Про це він розповів в програмі "Студія Захід" з Антоном Борковським на Еспресо.TV зазначають Патріоти України.

Як наголосив професор, якщо Київ дотримуватиметься помилкових геополітичних орієнтирів, Китай спершу застосує щодо України інструменти "м'якої колонізації", а потім подбає про те, аби вивести її з орбіти Заходу.

"Ці інструменти є відомими. Вони застосовуються в Африці дуже активно і на Передньому Сході (в Західній Азії - ред.). Це скупка транспортних систем - залізниць, портів, аеродромів. Це скупка гарної, родючої української землі. Україна, слава Богу, нею не обділена", - зазначив Зубов.

Як наслідок, "Україна, як і Білорусь, не зможе бути вільною в своїх відносинах зі світом. А для України відносини з Заходом - це надзвичайно важливо... Тобто Україна повинна буде заткнутися, мовчати", - підкреслив Андрій Зубов.

В такому випадку, "економічно Китай повністю підпорядкує собі і Білорусь, і Україну, та й Росію, по можливості, а політично дозволить Росії бути господарем тієї ж Білорусі і тієї ж України".

"З українською Незалежністю і з українським шляхом на Захід треба буде назавжди розпрощатися", - впевнений Зубов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У окупантів знову ніч без сна: В Мелітополі пролунала серія потужних вибухів – мер

вівторок, 9 серпень 2022, 0:16

Міський голова Мелітополя Іван Федоров повідомляє про вибухи в місті, що наразі слугує важливим опорним пунктом окупантам. "Черговий вечір для російських військових перестає бути спокійним. В західній частині Мелітополя чутно вже близько 10 потужних ви...

​Чикаго, відкриття філії "Центру політичних інновацій": Як бачимо, не всі в Америці мають бажання підтримувати Україну (відео)

понеділок, 8 серпень 2022, 23:14

"Чикаго, відкриття днями філії "Центру політичних інновацій". Так, це теж Америка - вона і така теж. Тому настільки важливо послідовно переконувати їх в необхідності підтримувати Україну. В тому, що ця підтримка використовується вповні і без зловживань...