
Під час оголошеного Росією так званого триденного «перемир’я», група окупантів спробувала наблизитися до позицій Сил оборони України, маскуючись під українських військових. Про це повідомила 60-та окрема механізована Інгулецька бригада в Telegram, передають Патріоти України.
За даними бригади, російські військові обмотали себе жовтим скотчем — саме таким, яким українські захисники позначають себе на полі бою. «Порушення Женевських конвенцій? Без сумніву. Але ніщо так не видавало Штірліца, як неправильний відтінок форми та джгут Есмарха, що стирчить із кишені замість турнікета», — зауважили в бригаді.
Втім, аеророзвідка вчасно виявила ворожу групу, і оператори дронів знищили її.
Війська країни-агресора Росії 8 травня, попри оголошене диктатором Володимиром Путіним «перемир’я», продовжували обстрілювати населені пункти прифронтових регіонів України. Від російських атак постраждали Харківська, Дніпропетровська, Донецька та Херсонська області.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...