
Під час оголошеного Росією так званого триденного «перемир’я», група окупантів спробувала наблизитися до позицій Сил оборони України, маскуючись під українських військових. Про це повідомила 60-та окрема механізована Інгулецька бригада в Telegram, передають Патріоти України.
За даними бригади, російські військові обмотали себе жовтим скотчем — саме таким, яким українські захисники позначають себе на полі бою. «Порушення Женевських конвенцій? Без сумніву. Але ніщо так не видавало Штірліца, як неправильний відтінок форми та джгут Есмарха, що стирчить із кишені замість турнікета», — зауважили в бригаді.
Втім, аеророзвідка вчасно виявила ворожу групу, і оператори дронів знищили її.
Війська країни-агресора Росії 8 травня, попри оголошене диктатором Володимиром Путіним «перемир’я», продовжували обстрілювати населені пункти прифронтових регіонів України. Від російських атак постраждали Харківська, Дніпропетровська, Донецька та Херсонська області.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...