
Під час оголошеного Росією так званого триденного «перемир’я», група окупантів спробувала наблизитися до позицій Сил оборони України, маскуючись під українських військових. Про це повідомила 60-та окрема механізована Інгулецька бригада в Telegram, передають Патріоти України.
За даними бригади, російські військові обмотали себе жовтим скотчем — саме таким, яким українські захисники позначають себе на полі бою. «Порушення Женевських конвенцій? Без сумніву. Але ніщо так не видавало Штірліца, як неправильний відтінок форми та джгут Есмарха, що стирчить із кишені замість турнікета», — зауважили в бригаді.
Втім, аеророзвідка вчасно виявила ворожу групу, і оператори дронів знищили її.
Війська країни-агресора Росії 8 травня, попри оголошене диктатором Володимиром Путіним «перемир’я», продовжували обстрілювати населені пункти прифронтових регіонів України. Від російських атак постраждали Харківська, Дніпропетровська, Донецька та Херсонська області.
Пам'ятник Богдану Хмельницькому на Софійській площі – один із найвідоміших і давніх символів Києва. Проте навколо постаті гетьмана на коні вже понад століття точаться гарячі суперечки. Головне питання, яке хвилює киян та туристів: куди саме Хмельницьки...
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...