
Під час оголошеного Росією так званого триденного «перемир’я», група окупантів спробувала наблизитися до позицій Сил оборони України, маскуючись під українських військових. Про це повідомила 60-та окрема механізована Інгулецька бригада в Telegram, передають Патріоти України.
За даними бригади, російські військові обмотали себе жовтим скотчем — саме таким, яким українські захисники позначають себе на полі бою. «Порушення Женевських конвенцій? Без сумніву. Але ніщо так не видавало Штірліца, як неправильний відтінок форми та джгут Есмарха, що стирчить із кишені замість турнікета», — зауважили в бригаді.
Втім, аеророзвідка вчасно виявила ворожу групу, і оператори дронів знищили її.
Війська країни-агресора Росії 8 травня, попри оголошене диктатором Володимиром Путіним «перемир’я», продовжували обстрілювати населені пункти прифронтових регіонів України. Від російських атак постраждали Харківська, Дніпропетровська, Донецька та Херсонська області.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...