
Під час оголошеного Росією так званого триденного «перемир’я», група окупантів спробувала наблизитися до позицій Сил оборони України, маскуючись під українських військових. Про це повідомила 60-та окрема механізована Інгулецька бригада в Telegram, передають Патріоти України.
За даними бригади, російські військові обмотали себе жовтим скотчем — саме таким, яким українські захисники позначають себе на полі бою. «Порушення Женевських конвенцій? Без сумніву. Але ніщо так не видавало Штірліца, як неправильний відтінок форми та джгут Есмарха, що стирчить із кишені замість турнікета», — зауважили в бригаді.
Втім, аеророзвідка вчасно виявила ворожу групу, і оператори дронів знищили її.
Війська країни-агресора Росії 8 травня, попри оголошене диктатором Володимиром Путіним «перемир’я», продовжували обстрілювати населені пункти прифронтових регіонів України. Від російських атак постраждали Харківська, Дніпропетровська, Донецька та Херсонська області.
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...