За даними Forbes йдеться про два батальйони 31-ї ОМБр, котрі потрапили в "мішок" після несанкціонованого відступу сусідньої бригади, зазначають Патріоти України
Проте, вночі бійцям, котрих ворог затис між Лозуватським та Прогресом, вдалося прорватися з оточення. Відбити село Прогрес наразі не виявилось можливим через обмежені резерви, російські війська зосередили там близько трьох рот піхоти. Про це інформує ресурс DeepState у четвер, 25 липня.
"Вчора північніше Прогресу був вкрай динамічний та напружений день. Близько 14:00, як і прогнозувалося, ряд спостережних пунктів 1 та 3 батальйонів потрапив у повне оточення. Командир бригади так і не віддав наказу на прорив, тому особовий склад, який перебував в тому районі поставив того перед фактом, що хлопці будуть прориватися з боєм", - зазначили у повідомленні.
З допомогою злагоджених дій артилерії, аеророзвідки та суміжних сил, а також під управлінням офіцерів на місцях, військові змогли вирватися з оточення в повному складі.
Однак, аналітики повідомляють, що нині під загрозою оточення залишаються бійці взводу протитанкістів 31-ої бригади. Цю інформацію перевіряють.
Аналітики нагадали, що зі слів Головнокомандуючого ЗСУ Олександра Сирського, ворог збільшить число контингенту на ТОТ до 690 тис. осіб. Це означає, що ворог не лише встигає заміщати втрати, а й продовжує збільшувати загальне число солдат.
Раніше оперативно-стратегічне угруповання військ (ОСУВ) Хортицяповідомило, що військові намагаються вибити російських загарбників із села Прогрес, що на Покровському напрямку в Донецькій області.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...