
В окупованому Криму продовжують розшук двох українських дівчат, які отруїли 46 військових РФ у Сімферополі та в Бахчисараї. Під час першої спроби затримати їх "диверсантки" втекли, при цьому вони застрелили кількох працівників ФСБ. Про це 10 січня повідомив російський пропагандистський Telegram-канал "Кремлівська табакерка", посилаючись на джерела у ФСБ Росії, передають Патріоти України.
Нагадаємо, що історія з отруєнням відбулася ще у грудні минулого року. Кілька днів тому дівчат помітили в одному з приватних будинків в Ялті. Проте ФСБ навіть із допомогою спецназу затримати українок не змогла.
"Диверсантки виявилися добре озброєними та відмінно підготовленими. Щойно спецпризначенці приїхали на затримання, по них відкрили вогонь. З пістолетів та автоматичної зброї. Ми встигли зробити лише кілька пострілів у відповідь. Злочинці втекли з місця інциденту автомобілем. Машину вони кинули на околиці Ялти. Де диверсантки зараз, ми не знаємо", – цитує канал своє джерело у ФСБ.
За словами російських силовиків, під час спроби затримання було вбито трьох робітників ФСБ, ще двох поранено (одного з них тяжко). Можливо, поранено й одну з "диверсанток", але легко. "Влада" захопленого півострова продовжує розшук зазначених українок та вимагає від людей "повідомляти про підозрілих осіб жіночої статі до поліції чи ФСБ".
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...