Пандемія коронавірусу: Лікар розповів, як треба жити родині, якщо одна людина хвора на COVID

Варто дотримуватись протиепідемічних простих заходів.

Доктор медичних наук, професор Сергій Дубров порадив, як треба жити родині, якщо одна людина хвора на COVID, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

"Якщо це квартира або навіть будинок, то в принципі намагатися максимально ізолюватися. При перетині з хворою людиною одних і тих самих приміщень (ми розуміємо, що це туалет, ванна кімната, кухня) використовувати захисні маски. Використання захисної маски особою, яка хворіє, і особою, яка не хворіє, у 95% дозволяє уникнути інфікування", - зауважив він.

Також важливими є обробка поверхонь, яких ви торкаєтеся, ізоляція хворого члена родини в окремому приміщенні, часте прибирання приміщення, у тому числі використовуючи або спиртовмісні антисептики, або хлоровмісний антисептики, провітрювання приміщень.

"В принципі величезна кількість випадків на сьогодні, коли в родині хворіє хтось один чи два члени родини, а решта, дотримуючись протиепідемічних простих заходів, не хворіють", - резюмував він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Солярка замерзла в трубопроводі, але ми врятувалися...

понеділок, 25 січень 2021, 19:09

Якщо поруч друг. Я давно хотів віднайти це фото у своїх архівах, Десь воно запропастилося поміж моїми нескінченними паперами, блокнотами, книжками, курсовими роботами студентів факультету журналістики, яких я свого часу наполегливо навчав нашому відчай...

Хіти тижня. Скрепний зашквар: Кремлівський пропаганд*н здивував вчинком у прямому ефірі через повернення Навального до Росії (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 19:00

Фрагмент відео розлетівся по соціальним мережам, де користувачі обговорюють дивну поведінку пропагандиста. Напередодні повернення Навального в Москву з Німеччини Соловйов спробував заговорити німецькою, копіюючи манеру мови фашистських солдатів з часів...