
"Пане Дуда, ви ж, наче, розумна людина? Ви ж чудово розумієте, що без самостійної України не буде незалежної Польщі. Ми ж усі станемо губерніями російських садистів і сатаністів", - пише лідер українських добровольців Дмитро Ярош на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"То якого хріна ви верзякаєте всілякі дурниці про героїв-українців, які були провідниками української нації та боролися проти окупацій: радянських, польських, угорських, румунських, німецьких?
Не уподібнюйтеся старому карлику, маразматику Путіну!
Не будьте дурнем! Думайте про свою Польщу!
Бо якщо, не дай Боже, нам, українцям, не вистачить сил стримати ерефівську орду, вас уже точно тижні за три орки зітруть.
Ми – Україна і Польща – маємо бути разом!
Ми можемо перемогти одвічного ворога європейської цивілізації тільки разом!
І давайте не дивитися в історію, не мірятися національними втратами, бо поляки-окупанти знищили стільки українців, що ми, бандерівці, – просто ангели порівняно з вами. Давайте дивитися в майбутнє: будьмо братами по зброї у протидії черговій експансії. Пане Дуда, не будьте мудаком! За нашу і вашу свободу!".
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...